На тернопільському автовокзалі, як на базарі, нарікають тернополяни

33
4896 переглядів

Тернопільський автовокзал потребує реконструкції. Безлад на вокзалі шокує як тернополян, так і гостей міста. Керівництво автовокзалу запевняє, що візьметься за ремонт — хочуть встановити шатровий дах, зремонтувати фасад. Однак чекають на “добро” міськради на виготовлення проектної документації

 

Тернопільський автовокзал потребує ремонту, а на його території варто навести лад. Торгові точки загородили все подвір’я, а через це неможливо навіть знайти вхід у приміщення, поскаржилася в редакцію тернополянка Ольга Стецюк.
- Я давно не була на автовокзалі, а від того, що нещодавно побачила, була неприємно вражена, - каже жінка. – Це ж “обличчя” міста, а тут як на базарі.
Туалет знайти важко
Жінка мало не пропустила автобус, адже не змогла знайти платформу №9, з якої їде транспорт у Борщівському напрямку. Зупинка — на краю території автовокзалу.
- Для людей, які чи не вперше там, зорієнтуватися одразу важко, - продовжує обурена тернополянка. - Я прийшла на автовокзал о п'ятій ранку. На вулиці ще темно, а платформи зовсім не підсвічуються.
Окрім того, на автовокзалі блукають безхатьки та цигани, які часто заходять у автобуси та просять грошей, продовжує вона.
- Є й люди, які просять допомоги на лікування своїх онкохворих рідних. Я погоджуюся, що їм треба допомогти, - вважає пані Стецюк. - Але ж не в автобусі. Як пасажирам знати, чи ці люди не обманюють?
На автовокзалі важко знайти туалет. Він аж на другій стороні подвір’я, практично на ринку.
- До Тернополя приїжджають люди з різних областей, - каже жінка. – Зрозуміло, що коли виходять з автобуса, то шукають туалет. Але де його знайти? Логічно, що він мав би бути в приміщенні автовокзалу. Але його, на жаль, там не знайдеш.
Там треба зробити порядок
З тим, що на автовокзалі потрібно навести лад, погоджується і міський голова Сергій Надал. Та міськрада може впливати на керівництво автовокзалу лише опосередковано, оскільки автовокзал – приватна власність.
- Ми почали розглядати варіанти, яким чином їх зобов’язати робити ремонти, привести в порядок територію, - каже він. - Ми вже цього року декілька разів штрафували і автовокзал, і ринок за недотримання правил благоустрою. Адже, коли приїжджають люди з іншого міста, перші враження про Тернопіль вони отримують на автовокзалі. Коли вийшов, і одразу впав у сніг чи болото – це неприємно. А впав тому, що автовокзал не прибирають. Чому не прибирають? Бо не мають такої техніки.
Зараз міськрада змушує керівництво укласти угоду з міською шляхо-експлуатаційною дільницею, щоб вона прибирала та очищувала територію, продовжує мер. З ринком вже ніби налагодилося, треба ще з автовокзалом. До речі, у міськраду приходило керівництво автовокзалу і говорило, що хоче робити реконструкцію, говорить Сергій Надал. Тоді у них саме йшла реорганізація.
- І це все, так розумію, затягнулося. Хоча ми наполегливо будемо їх просити довести до ладу територію, - каже мер.
Автовокзал не має бути в центрі міста, вважає Сергій Надал.
- Автовокзал потрібно вивести за його межі, десь на в’їзд у місто. Тим самим можна буде розвантажити місто від транспорту, - продовжує мер.
Попередньо автовокзал планують спорудити на Підволочиському шосе, що при виїзді з Тернополя до аеропорту. Це один з проектів на наступні роки.
Готують проектну документацію
- Ми цьогоріч будемо приймати програму стратегічного розвитку Тернополя на 10 років. Думаю, ці проблеми знайдуть там своє відображення, - каже Сергій Надал.
Реконструкція тернопільського автовокзалу передбачена. Ще у 2009 р. виготовили ескізну проектну пропозицію з реконструкції, розповідає генеральний директор ТДВ “Тернопіль автотранс-16100” Лілія Бутрин.
- На автовокзалі плануємо провести благоустрій території, зробити ремонт фасаду та встановити шатровий дах, - каже вона. - Цю пропозицію ми показали на архітектурно-будівельній раді в 2010 році. Потрібне рішення міськради на виготовлення проектної документації. Після цього ми візьмемося за реконструкцію автовокзалу. Думаю, роботи почнемо ще до кінця цього року. До речі, ми не сидимо, склавши руки. Вже відкрили нові автостанції в Почаєві, Бучачі, Бережанах.
Скільки коштів потрібно на ремонт автовокзалу, пані Бутрин поки сказати не може. Приміром, ремонт автостанції у Почаєві обійшовся у понад мільйон гривень. А на тернопільський треба набагато більше.

Інші статті по темі:
Читають зараз: 1
(34)
Коментарі
img
img
простота 24.02.2012 18:24
з України

..........у нашому місті,порпядок лише у білому домі..............дальше ного порядок не поширюється!мерові сухо та тепло,послугами автоперевізників ні він ні його сімя не користується,значить всьо клово,і робити ніц не треба!ну що хіба ні?

img
Баракуда 28.02.2012 19:28
з України

І чого керівники нашого Тернополя -одні хапуги-дебіли...!!!??? Куди не кинься то все засрано... Засрали забудовами центр міста, гідропарк, парк Нац. Відродення, вулиці... А автовокзали і їхні прилеглі території, то це взагалі "харкотиння по обличчі"... Такого срачу напевно дійсно ніде немає... І якого це *** вони приватні...!!!??? P.S. Мені шкода наш Тернопіль...

img
Anonimus 01.03.2012 19:50
з України

А чому дизайн друкованих 20 хв. так нагадує дизайн ахмєтовської газетки Сєводня? Ви одного поля ягоди?

img
Anonimus 24.02.2012 18:44
з України

ви лише погляньте на дорогу яка на автовокзалі де стоять маршрутки до міста ! яка дорога така і доля мера !

img
Anonimus 24.02.2012 19:54
з України

доля мера? а ти звіджки знаєш, що в нього така погана доля? я б не сказав!

img
Anonimus 24.02.2012 21:24
з України

ти дуже розумний такий ??? може ти ше жополиз з свободи ? давно факел палив ?

img
Anonimus 24.02.2012 22:15
з України

встидайсє міську!агі!!

img
Anonimus 24.02.2012 20:02
з України

звичайно, автовокзал з Тернополя можна винести аж до Підволочийська, а на його місці буде ще один базар або платна стоянка - як покращиться екологія!

img
Anonimus 24.02.2012 20:24
з України

автор статті до автовокзалу так і не дійшла, щоб зробити фотографію?

img
Anonimus 24.02.2012 21:34
з України

дійшла ))) ой фото не те завантажила (

img
Такі так 24.02.2012 21:47
з України

Ну от - міськрада не може вплинути на керівництво вокзалу бо він приватний. А шо той приватний власник побудував той вокзал? Ні то чому приватний. Кажуть шо штрафували і не помогає - бо ті штрафи як мерлому припарка. Штрафи мають бути адекватні шоб і другим заповідали. як срач розводити.

img
Ткрнополянка 25.02.2012 17:40
з України

Надал бреше... На ринку вже скільки часу просять дати дозвіл на реконструкцію сходів на другий поверх. а міська рада хоче грошей за дозвіл...хтось колись як забється на тих сходах. то тоді може ...

img
Anonimus 24.02.2012 22:26
з України

там на тому автовокзалі якись кошмар. крім всіх "прелестей" там ще бродячі собаки в приміщенні ночують, спарюються і навіть щенят народжують! не автовокзал а якись звіринець. перестріляйте чи потруїть тих псів там нафіг щоб їх не було навіть близько.

img
optik 24.02.2012 23:11
з України

Засрали автовокзал. АЛЕ.Мадам Тернополянка! Якщо ви дійсно є нею. Туалет ніколи не міняв свого місця. Ще один є навпроти зони висадки.

img
Хора 24.02.2012 23:59
з України

Так вона про нього і написала.

img
Хора 24.02.2012 23:57
з України

Був 5 років тому в Коломиї, так в них уже на той час автовокзал був в рази кращий від нашого. А з тернопільського автовокзала потрібно зробити один великий туалет, ато через пару років він сам по природі таким стане!

img
Anonimus 29.02.2012 08:21
з України

В Коломиї взагалі гарний автовокзал чистий і магазинів всередині де каси немає а все на вулиці того і чисто там

img
VoV@ 25.02.2012 01:12
з України

на міжміському хоч дорога нормальна а на приміському вона взагалі відсутня таке враження що після війни

img
Anonimus 25.02.2012 09:25
з України

Це два хліви 1бІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ МОЖУ СКАЗАТИ.. Всередингі одого хліва є два кіоски газетні де вАМ ЗАПРОПОНУЮТЬ КАВИ БУЛОЧКУ..Вікна знизу забиті бляхою пластиком напевне вчора там впала бомба і тмчасасово закрили.Люди як Ви думаете дальше жити.Скільки можна терпіти ту безполрядність.Куда не глянь -- БАРДАК.

img
Марія 25.02.2012 12:30
з України

Керівникам автовокзалу вигідно робити бардак в себе. по цим людям давно плаче податкова та прокуратура. Вонизбирають готівкові кошти з водіів автобусів заїзд на площу, а також з підприємців. Головний бугалтерша хизується що в податковій в неі своі люди.Директор автотрансу Бутріна купила для своіх потреб дорогу іномарку а людям платить копійки. себе і сввою секретарку охороняє черговий міліціянт і попасти до неі тяжче як до губернатора. Автовоевокзалу взагали не треба стільки приміщень. В них самих декілька кас а решту вони здають в аренду. Подивіться на автовокзал це смітник і суцільний ринок. Зрозуміло що керівництво автотрансу впирається і не хоче переіджати в інше місце. Вони позбудуться корита

img
mila 25.02.2012 15:06
з України

я в шоці: "міськрада може впливати на керівництво автовокзалу лише опосередковано, оскільки автовокзал – приватна власність." а можна я собі приватизую залізничний вокзал? якого х... розбазарюють такі об"єкти? це має бути державна, комунальна власність! під суд того, хто дозволив віддати автовокзал у приватну власність, і під суд того, хто довів громадське місце до такого стану.

img
Такі так 25.02.2012 21:53
з України

Взагалі приватизація у нас на 99% проходила незаконно і практично кожен теперішній власник чи голова правління -Злодій.

img
Anonimus 26.02.2012 11:43
з України

Чиста правда. Кожний знаэ хто в свій час прихватизовував.Хто мав доступ до влади в кого родичі сиділи в верхах хто нащібав грошей з базарників.Щібали гроші не тільки в Тернополі були наші доблесні урки і спортмени і в Польші.Прйшов час відмивати гроші вкрадені під час грабежу заводів і фабрик підприемств.А крав не простий дядько а золота Трійця : керівник гл.бух і трошки касир.Ніхто їх не брав за жопу і зараз не візьме.Бо знає що має внести свою місячну пайку кожний по своїй лінії.Ви тут пишіть коменти по кілометру не поможе.Все корито Тернополя розділене.

img
Anonimus 27.02.2012 10:37
з України

якщо вже мова зайшла про туалети, то на гуртовні "Пакко" жах який туалет, його не можна назвати туалетом. Там скільки людей приїздить за покупками, то хто його повинен робити - міська рада чи дирекція Пакко?

img
27.02.2012 17:18
з України

для чого писати як видаляють коменти.

img
werten 28.02.2012 15:11
з України

якщо подивитись який мав вигляд автовокзал 20 років назад, то це капєц як засрано і тим базаром, і тими добудованими базарними приміщеннями, і тими циганами! такого обласного автовокзалу непвно ніде немає як в нас

img
ЯЯЯЯ 28.02.2012 16:04
з України

Я буваю на багатьох автовокзалах України і мені стидно за наш "Винести автовокзал за межі міста" А чи ви запитали ви пане мер чи це буде вигідно для людей. чим ви їх туди будите возити, закупите ще пару МАНІВ і будите збирати гроші, так для вас це буде вигідно, А ДЛЯ ЛЮДЕЙ? Ви вже побудували міні автостанцію біля подолян і що? для чого ви витратили гроші? Хто ще не знає що кожен водій за маршрут платить нелегально 15 - 30гр. помножити на кількість маршрутів і ви побачити що за ці гроші можна зробити автовокзал позолоченим. Автобусу ніде стати на відстій а скільки там різних машин для чого тоді охорона на вїзді. P. S. А забрати два сміттєві баки з проїзної частини за світлофором на перехресті Шиптицького також потрібні великі кошти? Чи в м. ТАРНОПІЛЬЬЬЬ проїзна частина призначена для сміттєвих баків. Ви ж так гарно рапортували що ви навели порядок на вул, Живова і стоянку "ПЛАТНУ" забрали.

img
Жегестовська 28.02.2012 19:58
з України

Начальник автовокзалу жук вич за гроші з водіїв побудував собі палац краще ніж автовокзал. А цого шефиня Бутрина Лілька то та ще сволота. вони грозі з вокзалу гребуть лопатою. Я вони привласнили вокзал в прошлому році читайте з коментами http://zik.ua/ua/news/2011/04/27/284843

img
Anonimus 29.02.2012 01:09
з України

Не можу зрозуміти якого милого той Надал всі свої коментарі надає з якогось кабака нехай запросить того журналістів в мерію тай там розказує як в ньго в місті все добре

img
Anonimus 29.02.2012 16:38
з України

мене цей кабак з капучіно вже давно цікавить. таке враження що він якись мафіозі, а не посадова особа на даржавній службі.

img
gty 01.03.2012 13:56
з України

мені соромно за наш АВТОВОКЗАЛ((((((

img
гість 22.10.2012 11:57
з України

знести і збудувати новий на тому самому місці.

img
Неважно 23.01.2013 22:00
з України

Вокзал вокзалом , ви прокатайтесь маршруткою Тернопіль - Денисів, від їзди шофера Олега можна дістати інфаркт, люди бояться з ним їхати, це просто жах ,а власнику до лампочки наша безпека. Зверніть хто небуть на це увагу !!!!!

img
Ще 9

Найчастіше коментують

"Прийдеш вечером поприбираєш", - водій маршрутки до тернополянки
...

Олег Пасажирка сподобалась тому водій на вечір запросив. Не треба так близько все брати до серця, можна хворобу заробити. Адже відомо що всі хвороби від стресів.

На "Східному" вантажівка збила на смерть жінку-велосипедистку (ОНОВЛЕНО)
...

Олег Вони їхали паралельно один одному, водій вантажного лівіше а велосипедистка правіше, ближче до обочини. В статті, наскільки я зрозумів, під виразом "Відстань між нею та вантажівкою була невелика і водій заднім колесом зачепив велосипед"  мається на увазі інтервал між вантажівкою і велосипедисткою був не великий. (безпечний інтервал- відстань між боковими частинами транспортних засобів, що рухаються, або між ними та іншими об'єктами, за якої гарантована безпека дорожнього руху). Дальше зі статті зрозуміло що вантажівка виїзджаючи з вул. Довженка на вул. Протасевича здійснила поворот праворуч, в результаті заднім колесом зачепила велосипедистку. Тобто виходить що водій банально не помітив збоку велосипедистку і здійснюючи поворот підрізав її. Звичайно що її вина також є. Для чого було так близько тертись біля вантажівки? Адже ЗІЛ це не легкова машини і видимість збоку також більше обмежена ніж в легковій, крім того при повороті вантажівкою набагато більше зрізається дороги ніж легковою машиною (хто водій то мене зрозуміє, при повороті якщо не правильно розрахувати радіус повороту то заднім колесом можна навіть легковим автомобілем вискочити на бордюр) Інтервалу не дотримувались обоє. Але вона загинула, порушення з боку водія вантажівки є однозначні. Хіба вона банально коли він уже здійснював поворот в'їхала під нього. Це повинні розповісти свідки. Крім того експертиза водія вантажівки на алкоголь і велосипедистки також. Якщо водій вживав спиртне то сяде в тюрму, хоча і навіть без того може сісти.

Чому в Тернополі в два рази подорожчали помідори, - зʼясовували журналісти "20 хвилин"
...

Олег Якби не хватало тих помідор то можна було б повірити що побило градом і помідор мало, але ж насправді на ринку все завалено помідорами. Схоже на змову продавців. Якщо не опустять ціни то погниють їм ці помідори, ніхто не буде закупляти для закруток по такій ціні, хіба 1-2 кг поїсти. Для закруток 5-6 грн. максимум 8 грн.

На Тарнавського "ВАЗ" врізався в сміттєвоз (ОНОВЛЕНО)
...

Анонім Що значить "а водій ВАЗ не пропустив його"????? З яких пір смітєвоз має перевагу перед транспортним засобом, що рухається по головній дорозі? Як на мене мало би бути написано так - "смітєвоз повертаючи на прилеглу територію не надав перевагу в русі автомобілю ВАЗ 2115, яких рухався по головній дорозі". Да і судячи по фото смітєвоз не заїзджав на прилеглу територію, а виїзджав з неї. Не думаю що одно тонний ВАЗ від удару розвернув 10-ти тонній смітєвоз.  Щось тут не так...

Найчастіше читають

На "Східному" вантажівка збила на смерть жінку-велосипедистку (ОНОВЛЕНО)
вчора 09:24
29

Водій вантажівки "ЗІЛ" збив на смерть 66-річну велосипедистку у Тернополі на вул. Протасевича у п'ятницю, 22 липня, близько 8.00.

"Прийдеш вечером поприбираєш", - водій маршрутки до тернополянки
3 дні тому
32

За можливість сісти на вільне місце водій запропонував прийти ввечері помогти йому прибирати в салоні.

Чому в Тернополі в два рази подорожчали помідори, - зʼясовували журналісти "20 хвилин"
3 дні тому
15

Кілограм заліщицьких помідор можна придбати на центральному ринку на вул. Шептицького в середньому за 18-20 грн, херсонських - за 17-18 грн.

На Тарнавського "ВАЗ" врізався в сміттєвоз (ОНОВЛЕНО)
3 дні тому
13

"ВАЗ 2115" в"їхав у сміттєвоз Mercedes. Аварія трапилась на вулиці Тарнавського 19 липня близько 21.30.

 

Нардеп з Тернопільщини Барна потрапив у неприємну ситуацію на дорозі. Довелося роздягатися
2 дні тому
11

Народний депутат з Тернопільщини Олег Барна на автомобілі потрапив у яму. Погнулись диски. Про це пан Барна пише у себе на сторінці у "Фейсбуці".

По темі

Від Читачів

Дивитись всі >

БЛОГИ

Всі блоги >

Відеогалерея

RIA

Яку мову хотіли б вивчати?
  • англійську
  • німецьку
  • французьку
  • польську
  • китайську
  • іншу
Голосувати
Яку мову хотіли б вивчати?
англійську
52.63%
 
німецьку
4.21%
 
французьку
6.32%
 
польську
13.68%
 
китайську
14.74%
 
іншу
8.42%
 
Всього голосів: 95

Погода

вологість:

тиск:

вітер:

Розсилка новин

Аналітика і публіцистика

Автовокзал новий, але землі менше

Автовокзал новий, але землі менше
Вже декілька місяців тернополяни та гості міста користуються частково оновленим міським автовокзалом на вулиці Живова. Він, після реконструкції, дійсно...

Українці Австралії: країна skilled migrants

Українці Австралії: країна skilled migrants
Високими стандартами та можливістю реалізувати свій потенціал вабить українців Австралія. І все ж на п'ятий континент легше доїхати, аніж залишитися...

Дайте фермерам каяки – польський досвід розвитку туризму

Дайте фермерам каяки – польський досвід розвитку туризму
Завдяки програмам диверсифікації сільського господарства у Польщі агротуризм – прибутковий сектор для сільських жителів і можливість добре відпочити...

Соцзабез реконструюють в житлові будинки...

Соцзабез реконструюють в житлові будинки...
Гроші. Їх зекономить місто на капітальному ремонті «соцзабезу», але натомість над ним з’явиться багатоповерхівка... і ще одна багатоповерхівка...

Інфографіка

Неукраїнські банки, що діють у Тернопільській області

Неукраїнські банки, що діють у Тернопільській області
Понад 15 іноземних банків сьогодні працюють на тернопільському ринку банківських послуг, однак загалом їх в Україні є понад 25.

У кого в Тернополі найвищі зарплати. Інфографіка

У кого в Тернополі найвищі зарплати. Інфографіка
З поміж усіх тернопільських працівників, фахівці сфери інтернет-технологій та фінансисти мають найвищу заробітну плату, найменше отримують сезонники...

Де в Україні найдешевше житло (інфографіка)

Де в Україні найдешевше житло (інфографіка)
Торік ціни на житло падали у всіх областях, тепер ситуація стабілізувалась, а подекуди вартість навіть пішла вгору. В OLX проаналізували, як змінилася...

Які змії є на Тернопільщині (графіка)

Які змії є на Тернопільщині (графіка)
П'ять видів змій і один вид безногої ящірки, подібної на змію. поширені у Тернопільській області. Зазвичай змії не кусають без причини. Їх до...

Ми у соц. мережах