У Тернополі проведуть аудит розрахунків нових тарифів на проїзд у громадському транспорті

У Тернополі проведуть аудит розрахунків нових тарифів на проїзд у громадському транспорті

Виконком погодив виділення коштів для проведення незалежного аудиту правильності запропонованих розрахунків тарифів на перевезення пасажирів громадським транспортом у Тернополі. Це обійдеться в 40 тисяч гривень з бюджету.

Про це повідомили в Тернопільській міьскій раді.

— 10 липня на черговому засіданні виконавчого комітету Тернопільської міської ради прийнято рішення про використання коштів, — йдеться у повідомленні. — Так, управлінню транспортних мереж та зв’язку міської ради надано дозвіл на використання коштів у сумі 40 тис. грн.

Ці кошти будуть спрямовані на оплату послуг з незалежного аудиту та перевірки правильності розрахунків прогнозованих тарифів на перевезення пасажирів автомобільним та електричним транспортом у Тернополі.

Відео дня

Як зміняться тарифи

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що вартість проїзду у транспорті Тернополя хочуть змінити вже від 1 серпня цього року. Нові тарифи можуть становити 12-15 грн.

Два проєкти рішень про зміну вартості проїзду у громадському транспорті Тернополя з’явились днями на сайті міськради. Зміни до рішення від 2021 року про затвердження тарифів на проїзд має затвердити виконком. 

Згідно з цими проєктами, проїзд, який за карткою тернополянина коштував від 2021 року 8 грн, від 1 серпня 2024 року вже вартуватиме 12 грн. Хто оплачував 9 грн, тепер платитиме 14 грн. А хто розраховувався банківською карткою і платив 10 грн, тепер за одну поїздку викладатиме 15 грн. 

 

Читайте також:

Від 12 до 15 гривень: вартість проїзду у транспорті Тернополя хочуть змінити вже від 1 серпня

Перевізники хочуть від 12 до 20 грн за проїзд. А що на це кажуть в міськраді?

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Читач06

    Умов у транспорті жодних, брудно. Коли на дворі дощ, то в транспорті більше можна змокнути ніж на дворі.
  • Павло Бородайко

    Ви підери зробили кондиціонер хоч в одному транспорті чмоні йобані так пізди дам як приїду....
  • Ліля Покиданець

    Доходи  що  також  зросли

keyboard_arrow_up