У вихідні та святкові дні у місті працюватиме додаткова парковка. Де саме?

У вихідні та святкові дні у місті працюватиме додаткова парковка. Де саме?

Для тернополян та гостей міста у вихідні та святкові дні з 09:00 до 21:00 год., буде доступний паркувальний майданчик Головного управління ДПС у Тернопільській області за адресою вул. Білецька, 1.

Правоохоронці нагадують тернопільським водіям, що за порушення встановлених правил зупинки, стоянки передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму 340 грн. За ті ж самі порушення, проте якщо це створює перешкоди дорожньому руху або загрозу безпеці руху, передбачено адміністративне покарання у вигляді штрафу в розмірі 680 грн.

За зупинку чи стоянку транспортних засобів на місцях, що позначені відповідними дорожніми знаками або дорожньою розміткою, на яких дозволено зупинку чи стоянку лише транспортних засобів, якими керують водії з інвалідністю або водії, які перевозять осіб з інвалідністю, передбачене адміністративне покарання у вигляді штрафу на суму від 1020 до 1700 грн.

Читайте також: З 9 липня до 20 серпня на Микулинецькій перекриють рух. Ремонтуватимуть міст
 

Відео дня

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (5)
 • Михайло Грушів

  Найболючіше питання в Тернополі -парковки власних машин.Ніякого дотримання правил (10 м.від  стіни будинку).Влада абсолютно цим питанням не займається.Люди 1 поверхів страдають і нікому до цього нема діла.Пора навести лад у місті.Армія чиновників за наш рахунок живе,а роботи ніякої.Ні  Жеки,на ОСББ  цим не цікавляться. Нестор Махно казав:" Анархія - мати порядку". Це про сьогодення.
 • Ярослав Ковалів

  щеб біля СБУ хоть на вихідні відкрили шлахбауми для паркування на ній у вихідні немає авто працівників сбу.
 • Любов Атласюк

  Нарешті))) знаю ще одне місце поблизу, де можна таку ж парковку на вихідні організувати)))
 • Andriy Skrup

  В Україні не має службових парковок є тільки платні та безоплатні. Всі службові парковки незаконні. Але якщо сбу собі організували службову парковку за бюджетні кошти, що вже говорити про інших.

keyboard_arrow_up