Відремонтували 900 м дороги Н-02 «Тернопіль-Львів»

Майже кілометр дороги Н-02 «Тернопіль-Львів» відремонтували 7-8 серпня. Дану автодорогу цього року визначили однією з пріоритетних магістралей щодо будівництва та ремонту.

Відремонтували 900 м дороги Н-02 «Тернопіль-Львів»

Як повідомив начальник Служби автомобільних доріг у Тернопільській області Богдан Юлик, наразі на автомобільній магістралі Тернопіль – Львів працює одна команда «Техно-Буд-Центр».

- Нині в області без реального ремонту доріг, в даному випадку без ремонту з відповідною основою, не обійтися, – наголосив голова Тернопільської ОДА Степан Барна. – Саме тому, принциповими є якість будівництва доріг, контроль за виконанням цих робіт з боку громадського сектора, а також гарантія їх виконання фірмою-підрядником.

Коментарі (7)
 • Haman Joey

  Львів відремонтував! Ймовірно, гроші Тернополя зникли?
 • Ігорко Ігорко

  і вобше позор ТЕРНОПІЛЬСЬКІЙ ОБЛАСТІ !!!!

  Львівська область майже вже всю дорогу зробила, а ви тільки 900 метрів. певно чекаєте поки НАДАЛ бруківку постелить замість асфальту !
 • Ігорко Ігорко

  видаліть ту статтю бо аж встидно за вас щоб таке писати, ніби великий прогрес зробили всі дороги в Україні як в Європі.
 • Андрій Павлович Холява

  Є чим пишатись, 900 метрів....  Грубий підрахунок: Тернопіль-Зборів(до ОККО) - 40км. З них 13,5км в стані 4+(від ОККО в сторону Ярчівці 10км, потім перед Озерною 2км, на Хуторах 1,5км). І все. Проміжок між Ярчівці-Озерна - ЖО*А, проїзд через Озерну - ЖО*А,  Озерна - Хутора - ЖО*А, Хутора-Тернопіль - ЖО*А. А це 40-13,5=26,5км дороги яка за своє життя бачила тільки ямковий ремонт, зігнуті диски і викинуті зіпсовані шини. 900м цього шляху це 3% з 26,5км, це мізер, яким так пишається влада замилюючи нам очі. Нехай зроблять всі 26,5км розбитого шляху, візьмуть відповідальність та гарантію, от тоді можна писати в новинах, тоді нехай приїжає Гройсман, та навіть Порошенко і всі кому не ліньки пропіаритись.

    А так..... Не нервуйте і не розчаровуйте.

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up