На ремонт Дамби виділили 5 млн грн, а на фонтан в парку Нацвідродження - більше 3 млн

  • Міська рада зменшила фінансування деяких обʼєктів. Кошти, які залишились використають на реконструкцію фонтану та освітлення в парку Нацвідродження.
  • На ремонт Дамби держава виділила 5 млн грн, з міського бюджету - ще 150 тис. 
  • Виконком міськради прийняв зміни до бюджету на 2017 рік у середу, 2 серпня.
     

 

На ремонт Дамби виділили 5 млн грн, а на фонтан в парку Нацвідродження - більше 3 млн

Про внесення змін до бюджету на 2017 рік прозвітувала заступник міського голови Вікторія Остапчук.

 - Перерозподіл відбувається в межах одного розпорядника коштів, - зазничила пані Вікторія. – А також отримано з державного бюджету субвенцію на компенсацію пільгів та субсидій на суму 2 млн. 40 тис. грн. Зокрема в управлінні освіти - у звʼязку з закінченням робіт на території біля Галицького коледжу 5400 грн перенаправлять на ремонт приміщення цього коледжу.

За рахунок субвенції з державного бюджету збільшили фінансування на 5 млн на ремонт Дамби. Також на цей обʼєкт виділять 150 тис грн з міського бюджету в рамках співфінансування.

- Зменшать фінансування на 100 тисяч для будівництва полігону твердих побутових відходів, - продовжує Вікторія Остапчук. - На будівництво схеми аерації фінансування зменшать на 2 мільйони 530 тисяч, фінансування обʼєктів благоустрою - на 1,5 млн.

Ці кошти перенаправлять на управління ЖКГ. На реконструкцію фонтану у парку Нацвідродження виділять 3 млн 400 тис грн та зовнішнього освітлення - 580 тис грн. Це рішення погоджено бюджетною комісією. 

Читайте також: У парку "Нацвідродження" буде новий сучасний фонтан

До злова, згідно результатів тендеру, який відбувся вранці 2 серпня, вартість реконструкції фонтану - 6 млн 764 тис грн. 


 

Коментарі

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up