Понад 700 тис. на дитячі майданчики: чому закупівлю проводили без аукціону

Понад 700 тис. на дитячі майданчики: чому закупівлю проводили без аукціону
  • Закупівель на понад 700 тисяч грн провели в Управлінні ЖКГ, благоустрою та екології ТМР. Йдеться про «Капітальний ремонт – влаштування дитячого майданчика» за сімома адресами.
  • «20 хвилин» поцікавилися, чому закупівлю провели без аукціону і що саме все таки планують встановити біля будинків тернополян.

Сім нових типових дитячих майданчиків до кінця року мають з’явитися біля житлових будинків у Тернополі. Вартість майданчиків по 103 тисячі грн за кожен. Закупівлі проводили без аукціону, уклавши із підприємцем Богданом Мельничуком 7 прямих договорів на загальну суму 721 280 грн.

Нагадаємо, «20 хвилин» вже писали про те, де саме мають встановити нові майданчики і навіть перевіряли стан «старих».

Журналісти поцікавилися, чому відповідна закупівля загалом на понад 700 тисяч грн проходила без аукціону і Управління ЖКГ, благоустрою та екології, в особі Олега Соколовського, уклало 7 прямих договорів на «Капітальний ремонт — влаштування дитячого майданчика».

Відео дня

У міській раді у відповіді на інформаційний запит повідомили, що під час воєнного стану закупівлі проводять відповідно до Особливостей, затверджених постановою Кабінету Міністрів від 12.10.2022 № 1178 (із змінами).

«Виходячи з пункту 11 Особливостей, для здійснення закупівель товарів і послуг (крім послуг з поточного ремонту), вартість яких є меншою, ніж 100 тис. гривень, послуг з поточного ремонту, вартість яких є меншою, ніж 200 тис. гривень, робіт, вартість яких є меншою, ніж 1,5 млн. гривень, замовники можуть укладати прямі договори з обов’язковим звітуванням в електронній системі закупівель про їх укладення», — йдеться у відповіді.

«Капітальний ремонт по вище зазначених об’єктах проводитися згідно кошторисної документації. Роботи з влаштування дитячого майданчика, згідно умов договору виконуються з матеріалів підрядника, який несе відповідальність за їх якість та у відповідності до діючих будівельних норм і правил», —  додали у міськраді.

У договорі, наданому журналістам «20 хвилин» дізнатися про те, що саме має зробити підрядник за 103 тисячі грн не ясно. Лише відомо, що гарантійний термін експлуатація об’єкта, тобто дитячого майданчика — 2 роки.

Таким чином досі невідомо, за що з міського бюджету готові віддати понад 700 тисяч гривень, якими мають бути дитячі майданчики, скільки елементів має виготовити і встановити підрядник. «20 хвилин» спробували ще раз розпитати про це самого ФОПа. У минулі рази він так і не перетелефонував журналісту.

Як тільки і якщо отримаємо відповідь, доповнимо матеріал.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (33)
  • Анжеліка Потапенко

    Діти наші квіти, наше майбутнє...
  • Таня

    Дякуємо що піклуєтеся про дітей. Вони наше майбутнє
  • IraBoyko

    Повертаємось до колишніх часів( всі реформи  в країні пішли коту під хвіст з тою зеленою владою
  • Дмитро Кирилюк

    Нажаль русня ітак спаскудила дітям дитинство. Ці майданчики для діток щоб вони грались

keyboard_arrow_up