У чоловіка в парку тернополянин викрав телефон

У чоловіка в парку тернополянин викрав телефон
  • В одному із парків Тернополя чоловік виявив відсутність засобу зв’язку, який зберігав в легкодоступному місці.
  • У крадіжці він запідозрив незнайомця, який його відволік, а потім витяг майно з кишені штанів.

У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили, що на злочин пішов тернополянин 1986 року народження. Підозрюваний в минулому вже відбував покарання в місяцях позбавлення волі, але на шлях виправлення так і не став.

 

Нараз правоохоронці перевіряють причетність чоловіка до скоєння аналогічних злочинів.

Відео дня

 

Йому інкримінують частину 1 статті 185 Кримінального кодексу України – «Крадіжка». Санкція якої передбачає штраф від п'ятдесяти до ста неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадські роботи на строк від вісімдесяти до двохсот сорока годин, або виправні роботи на строк до двох років, або арешт на строк до шести місяців, або позбавлення волі на строк до трьох років, повідомляє відділ комунікації поліції Тернопільської області.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:01 Небезпечна краса: отруйні рослини, які можуть бути навіть біля вашого будинку photo_camera 21:00 Подарували шанс на життя: у Львові врятували 30-річну маму з Бучача завдяки донорській печінці photo_camera 20:00 Журналісти «20 хвилин» отримали доступ до Генплану. Але довелось викликати поліцію 19:30 Горять дачі на Тарнавського: що відомо? photo_camera Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 19:01 Магія книготворення: тернополянка Наталія Волотовська створює світлі історії для малих читачів 18:00 Чи можуть в Україні зробити чотириденний робочий тиждень 17:15 Цивільних психологів тепер залучатимуть до відновлення військових 16:40 Дівчат віком 12-13 років в Україні вакцинуватимуть від вірусу папіломи людини 15:56 Афера на два мільйони доларів: адвокатів батька та сина підозрюють у шахрайстві з землею для військових photo_camera 15:43 Сільський голова та підрядник «побудували» водогін, який вже існував — отримали 6 та 5 років ув’язнення 15:27 Файний відпочинок: ресторани та кафе Тернополя й області з літніми майданчиками (партнерський проєкт) 15:05 Трирічна дитина ледь не втопилася у штучній водоймі на Кременеччині: хлопчик в реанімації 14:47 Після нічної негоди усім споживачам повернули електрику 14:13 У гідропарку Сопільче помітили сім'ю лебедів: дивіться відео! play_circle_filled 13:48 Пільгові кредити на житло на Тернопільщині: хто може отримати та які умови 13:16 27-річний поліцейський з Тернопільщини Олександр Товарніцький безвісти зник на передовій 12:28 Долар подорожчав, євро не втрачає позицій: свіжий курс в обмінниках 12:21 Тернопіль для ЗСУ: міська рада передала 50 розвідувальних дронів батальйону «Свобода» (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 На пішохідному біля Катедри автомобіль збив жінку
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up