“Дві гри достатньо, щоб підсісти”: тернополянин про “Мафію”

“Дві гри достатньо, щоб підсісти”: тернополянин про “Мафію”

Гру придумав навесні 1986 року студент Дмитро Давидов. Згодом вона стала популярною у різних країнах Європи.

Справжній фанат “Мафії” тернополянин Роман Пирожишин розповів про плюси гри та чому нею захопився.

- Вперше я зіграв мафію восени 2015 року, - розповів співрозмовник. - До цього про цю гру чув, але не знав про неї нічого. Першою моєю ігровою картою був "Шериф". Я встиг зробити дві перевірки і мене "застрелили". Потім зіграв ще одну гру, де був мирним, ці дві гри я пам'ятатиму завжди. Одразу після цих ігор я приїхав в гуртожиток і поділився враженнями з друзями. Їх також це зацікавило і ми почали грати Мафію в гуртожитку.

Хлопець каже, що “Мафія” - це не складно, бо правила максимально прості.

Відео дня

- Я освоїв їх одразу, і дві гри мені було достатньо, щоб "підсісти", - ділиться Роман. - Ця гра занурює в атмосферу невідомості, дає можливість побути нам Шерлоками і на основі логічних висновків знаходити Мафію. Коли 10 людей сідає за стіл - це наче інший вимір, все що зовні практично не має значення. Головне - кінцева мета, яка у мирних жителів і мафії різна. Емоції, що виникають під час гри неможливо передати словами, їх потрібно відчути. Найбільше вражень тоді, коли стає відомим переможець. Ось чим мафія привабила мене.

Як розповів юнак, плюсів у грі дуже багато.

- По-перше, гравці вчаться чітко, логічно і лаконічно формулювати свою думку, - пояснює хлопець. - Оскільки під час обговорення кожен має лише хвилину, щоб аргументувати свою позицію. Також ми вчимося переконувати інших. Буває таке, що ти справді "Шериф", а тебе виганяють на голосуванні, віддаючи перевагу "Дону мафії", який на противагу відкрився "Шерифом". По-друге, гравці вчаться приховувати свої емоції, коли потрібно збрехати. Це додає психологічної стійкості, адже стіл за яким грають у мафію круглий чи овальний і всім добре видно один одного і будь-які жести чи психологічні реакції, як на долоні. По-третє, контактуючи з різними людьми ми знаходимо нових друзів. Так було й зі мною, коли я організовував ігри в гуртожитку. Тоді познайомився з багатьма новими людьми, з якими і досі спілкуюсь.Граю зазвичай з друзями та знайомими, але часто приходять люди, яких я не знаю. І це дуже добре, у нас не закрите коло спілкування, ми завжди раді новим людям.


Грають у “Мафію” щонеділі  о 19:00 на вулиці Назарія Яремчука 27, офіс 53, приміщення SMM-школи, вхід з іншого боку будинку.

А ви вмієте грати “Мафію”? Чи хотіли б навчитися? Пишіть у коментарях.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
17:03 У Чортківській лікарні відкрили оновлене педіатричне відділення photo_camera 16:00 «На одну сироту у світі менше»: Олексій Філюк взяв опіку над 14-річним хлопцем 15:39 Редакція «20 хвилин» долучилася до мережі «Вікно Відновлення». Відбудовуємо країну разом! photo_camera 15:20 Усе для ванної кімнати: огляд магазинів сантехніки Тернополя (партнерський проєкт) Від читача 14:06 Ціни на аналізи в лабораторіях Тернополя. Огляд ринку 15:00 Військовослужбовцю Тернопільського військкомату, якого затримали на корупції, обрали запобіжний захід 14:05 Жителя Чортківщини підозрюють в організації схеми переправлення чоловіків через кордон 13:15 Знімають асфальт та кладуть нову бруківку: на вулиці Торговиці знижують висоту бордюрів play_circle_filled photo_camera 12:46 На «Алясці» чоловік пошкодив чотири автомобілі, припарковані у дворах — поліція play_circle_filled 11:25 Масована атака росії: удару зазнали об'єкти критичної інфраструктури України 11:01 На Тернопільщині через негоду перебої з електропостачанням є у 39 населених пунктах 10:25 У Мінекономіки назвали причини переходу на літній час 09:35 Помер військовослужбовець із Кременецької громади 09:00 29 березня без світла буде одна вулиця в Тернополі 08:00 У Тернополі відновлюють футбольні матчі з вболівальниками 22:20 Поліція розшукує 15-річного хлопця з Чорткова Олександра Мороза 22:00 Дитячу травматологію змінив на артбригаду: історія молодого лікаря-науковця 21:00 У Тернополі прощатимуться із військовослужбовцем Іваном Грицком 20:00 Перетворили пустир на модульне містечко: як переселенці стали стимулом для відбудови Малашівців play_circle_filled 19:00 «На щиті» повернувся додому сапер із Теребовлянської громади
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up