У школі на Протасевича – “гармонійні” картини

Мистецтво позитивно впливає на психо-емоційний стан школярів, вважають вчителі та працівники центру “Гармонія”. Серед них меншає проблем, страхів...
У школі на Протасевича – “гармонійні” картини

Виставку репродукцій сорока картин відомих художників показали учням школи №17, що на вул. Протасевича, 6а.
Зокрема, діти оглядають Морські пейзажі Айвазовського, полотна на східну тематику Миколи Реріха, лісові мотиви Шишкіна.
Ця виставка надзвичайно потрібна дітям, - каже заступник директора Тернопільської спеціалізованої школи №17 із поглибленим вивченням іноземних мов Марія Войтович. - Краса, яку відображає мистецтво, допомагає духовно збагатити дітей та краще виховати їх.
Про історію написання цих картин школярам безпосередньо у школі розповідає працівниця центру “Гармонія” Мар'яна Білецька.
Картини несуть свою благодать та гармонізують простір через красу, - говорить керівник центру “Гармонія” Дмитро Вакуленко. - Це допоможе дитині, сім'ї, школі, і навіть місту. Тому хочеться, щоб було більше проектів, які допомагають гармонізувати психіку. Тоді буде менше проблем, страхів, різних природних катаклізмів та аварій.
Виставку організував центр “Гармонія” у рамках проекту “Мир через культуру”. Його основною метою є збалансувати психо-емоційний стан тернопільських школярів та викликати у них інтерес до мистецтва, кажуть організатори.
Картини — це тільки один із проявів мистецтва, - каже пан Вакуленко. - Стикнувшись зі світом мистецтва ми гармонізуємо свій внутрішній простір. Це - шлях, який допомагає вчителям, батькам, дітям змінити свій психоемоційний стан. А будь-які внутрішні зміни допомагають змінити зовнішній світ. Так, налаштувавшись на позитив на духовному рівні можна покращити свій економічний, психоемоційний стан, подолати багато страхів.
До речі, у недалекому майбутньому центр “Гармонія” планує зробити виставку кращих фото зроблених учнями тернопільських шкіл.

Усім, хто бажає долучитися до проектів духовного розвитку цетр "Гармонія" запрошує на свій сайт www.harmoniya.org


Ірина НОЖЕНКО,

irina.nozhenko@gmail.com

Коментарі (1)
  • Anonymous

    І знову-якийсь дебільно непрофесійний заголовок."У школі на Протасевича".Виявляється,є така школа...
16:32 У Тернополі померло шестимісячне немовля. З'ясовують чи причина у щепленні 16:30 Нападника, який підрізав Ігоря Турського, оголосили у розшук 16:00 Тернополяни пригадали день, коли вибухнув Чорнобиль 15:00 Вперше в Тернополі дизайнер Андре Тан із ексклюзивним майстер-класом 14:30 Вночі на "Дружбі" чоловік підстрелив хлопця, бо той заважав йому спати 14:15 Тернополяни витрачають на ліки найбільше в Україні 14:00 Від спогадів волосся дибки: тернополянин про Чорнобиль 13:31 В крові хлопців, які загинули в аварії в Світлий понеділок, алкоголю було в 10-15 разів більше норми (оновлено) 13:20 У "Сквері волонтерів" висадили дерева. Про вартість не говорять, бо бояться, що покрадуть 13:00 Фото дня: біля пам'ятника “Жертвам Чорнобильської катастрофи” молились та  ділились наболілим 12:40 Тернополянин став «викрадачем» свого автомобіля. Чоловіка оштрафували 12:18 Тернополяни перемогли на чемпіонаті України з кікбоксингу 12:15 Як покращити свій фізичний стан, якщо ви офісний працівник

Раніше у "Сквері волонтерів" зрізали 12 сухих дерев та 30 кущів. На їхнє місце 26 квітня висадили 27 нових дерев та...

Вже минає 32 роки трагедії на Чорнобильській АЕС. Та біль, який завдала країні катастрофа, не вщухає з роками. Тисячі...

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Швидка доставила хлопчика у лікарню із забійною раною та гематомою голови. Травми 5-річна дитина отримала в результаті...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up