Бережани

photo_camera

Віртуальну мандрівку центром Бережан тепер можна зробити завдяки ентузіастам, які створили 3D-панораму містечка.

play_circle_filled

Унікальну фотовиставку стрілецьких світлин "Героям Лисоні – Вдячна Батьківщина!" відкрили 24 червня у Бережанах. Експонуватимуть...

Річка Золота Липа може бути потенційним носієм інфекційних захворювань, оскільки, існує ймовірність потрапляння стоків з...

Бережанську виправну колонію планують передати в розпорядження 44-ї артилерійської бригади для розташування там військової...

Концерт "Відлуння бароко" влаштують у Костелі монастиря бернадинів у Бережанах у неділю, 11 жовтня. Початок - о 14.00.

Танцювали під живу музику та діджейські сети, слухали виступи письменників та просто ніжилися на сонечку в Бережанському замку гості фестивалю #Koza_Play_01 в неділю, 31 травня. Ділимось фотографіями!

В останній день весни, 31 травня, туристична ініціатива koza_play запрошує гостей у Бережанський замок. Програма буде різноплановою та насиченою.

«Ця війна – не наша, українська армія небоєздатна, а солдати в ній – лише гарматне м’ясо», - не секрет, що чимало українців і нині дотримуються такої позиції. Одні її активно озвучують, інші просто намагаються відмежуватися від того факту, що вже рік на Сході України тривають бойові дії.

У вівторок, 30.09.2014 року на базі ВП НУБІП України "Бережанський агротехнічний інститут"відбувся круглий стіл на тему "Пріоритетні питання самоврядування щодо розвитку сільських територій".

Вірменська церква у Бережанах, яка не діяла з 1945 року, більше не стоїть пусткою. Храм, якому загрожувало руйнування, ремонтують спільними зусиллями української та вірменської громад. Надалі він буде у спільному користуванні.

Бережанське метро – одне з найдавніших у Європі: про нього тут мріють ще з 1893 року. Широко відомий за межами державних кордонів і Бережанський металургійний комбінат - провідне підприємство галузі. Саме в Бережанах Петро I облаштував запасне вікно в Європу. А обласному центру відтак залишається називатися хіба що «Тернопіль, поблизу Бережан».

"Європейська Тарасова ніч в музеї" відбудеться 17-18 травня в Бережанах. Акція приурочена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.

В даний момент на місці працюють правоохоронці

Малолітня дитина випадково зачинилася в квартирі у Бережанах на вулиці Січових Стрільців у середу, 19 березня, близько 21.50. Ситуація ускладнилась тим, що на кухні була увімкнена газова плита.

Свіжий випуск
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up