В педуніверситеті усі охочі можуть вчити англійську безкоштовно

Проект  «TNPU. English speaking club» розпочав свою роботу в понеділок, 3 квітня. Дебютом став вступний семінар із промовистою назвою „З чого почати?”

 

В педуніверситеті усі охочі можуть вчити англійську безкоштовно

В середині березня педагогічний університет анонсував відкриття нового соціального проекту „TNPU. English speaking club”. Він був ініційований громадською організацією „Освітній центр” за підтримки англомовного сайту про Україну „Ukrainian Gate”. Метою проекту, за словами його засновників, є створення навчального майданчика, де кожен може підвищити свій рівень володіння англійською мовою. Охочі можуть відвідати безкоштовні заняття, які проводять волонтери. А це - викладачі і студенти університету.

Викладач кафедри теорії і практики перекладу тернопільського педуніверситету Валерій Панченко провів перше заняття «З чого почати?». Лектор розповів про процес вивчення англійської мови та покращення своїх знань. Він продемонстрував оригінальну методику роботи з текстами, засвоєнням іноземних слів. Слухачі дізналися основні правила роботи з будь-яким текстом: систематизація лексики та вивчення напам’ять.

До проекту можуть приєднуватися нові волонтери та охочі вивчити англійську. 

Коментарі (2)

Ви не авторизовані

  • Герасимчук Ростислав

    Ні контактів, ні телефонів, стаття написана байдужим писакою.
  • Andry

    ну журналісти?? а де контакти? куди іти?

    в педуніверситет питатись сторожа?