Пишеш ти! Коментує

Тернопіль

Тернополян запрошують на військову службу в резерві

В області створено окрему бригаду територіальної оборони. Служити можуть чоловіки та жінки від 18 до 57 років.

Про бригаду територіальної оборони та військова служба в резерві розповіли у четвер, 8 листопада,  у Тернопільському обласному військовому комісаріаті.

- Вищим політичним керівництвом держави прийнято рішення у зміні сил та засобів організації територіальної оборони України - зазначив командир військової частини А-7033 полковник Олег Дідіченко. - Такі військові формування як загони оборони зняті. Замість них в кожній області створено окрему бригаду територіальної оборони. Вона складається з управління, яке дислокується в обласному центрі та основних підрозділів.

Пан Дідіченко пояснив, що це рота контрдиверсійної боротьби та окремі батальйони територіальної оборони, які дислокуються в найбільш розвинених районах області.

- Також є підрозділи забезпечення: медичний, інженерний, підрозділ зв’язку, - продовжує військовий. - У разі кризової ситуації бригада охороняє органи державної влади, важливих державних об’єктів, ведення спільно з нацполіцією та національною гвардією України контрдиверсійної боротби, при потребі охорона та оборона населених пунктів області.

Для проходження служби в резерві в підрозділах територіальної оборони області запрошують національносвідомих, придатних за станом здоров’я мешканців Тернополя і області.

- Громадянин живе своїм звичайним життям, - пояснює командир військової частини А-7033 полковник Олег Дідіченко. - Періодично його викликають на 5-тиденні або 10-тиденні збори, які проходять у визначеному місці в області. Якщо в державі кризова ситуація, його викличуть до підрозділу, який буде виконувати завдання на території області.

Як повідомив пан Дідіченко, при проходженні резервної служби передбачена грошова винагорода. На збори викликатимуть і резервістів, і військовозобов’язаних, які приписані до підрозділів бригади.

Армія Призов
Новини за темою
На Тернопільщині 22-річному ухилянту від армії загрожує до трьох років тюрми
Порошенко продовжив термін осіннього призову до ЗСУ
Двоє хлопців випали з 5-го поверху військкомату. Обидві справи закрили
Хто за Законом може до армії не йти
Повістка в двері: на строкову службу кличуть воїна, комісованого через поранення на війні
Половина призовників мають право на відстрочку
“Нашим дітям не дозволили перевдягнутись та взяти документи”: мами тернопільських призовників, яких відправляють в армію
Осінній призов на Тернопільщині триває: за місяць в армію відправили більше 300 осіб
Призовник з Шумщини, якого забрали у військкомат з роботи, служитиме у Десні (оновлено)
У 44-ій артилерійській бригаді відзначили День ракетних військ та артилерії
Коментарі (1)
Найчастіше коментують
Дивитись ще
Новини за сьогодні
Дивитись ще