Партнер рубрики Події

Біля Архикатедри Тернополя провели благодійну акцію для переселенців

Біля Архикатедри Тернополя провели благодійну акцію для переселенців

Біля Архикатедри УГКЦ Тернополя.днями відбулась видача допомоги для внутрішньо переміщених осіб та потребуючих мешканців Тернополя.

При допомозі волонтерів гуманітарного штабу, що діє при Архикатедральному Соборі, 6 липня 2000 осіб отримали продуктові набори.

Про це повідомили в Тернопільсько=Зборівській єпархії УГКЦ.

Відео дня

«Це вже за рахунком 118-та благодійна акція, яку Тернопільсько-Зборівська архиєпархія проводить від початку повномасштабного вторгнення росії в Україну, — зазначає священник-волонтер та співкординатор волонтерського штабу о. Петро Порохонько. – Ми вдячні усім жертводавцям, котрі допомагають потребуючим, зокрема тим, хто став жертвою війни. А також волонтерам гуманітарного штабу, котрі прагнуть своєю працею допомогти ближнім».

Благодійна акція стала можливою завдяки допомозі владики Бориса Ґудзяка, архиєпископа і митрополита Філадельфійського УГКЦ (США) та владики Богдана Дзюраха, апостольського екзарха для українців греко-католиків у Німеччині та країнах Скандинавії.

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли, що на Тернопільщині 568 внутрішньо переміщених осіб продовжують пошук прийнятних місць праці. Серед них: 90,1% — жінки, 47,5% — з вищою освітою.

 

Читайте також:

У Коропці відкрили будинок прихистку для ВПО

Історії переселенців, які знайшли свій дім у новому гуртожитку в Чорткові

Польща зменшує підтримку біженців з 1 липня

На Тернопільщині роботу шукають понад пів тисячі переселенців

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (1)
  • Viktor Mukomelo

    Я також ВПО, але ніхто, ніде мене не повідомив про подібні акції.

    Мені 69 років, напевно таким вже не потрібно допомагати.

keyboard_arrow_up