Партнер рубрики Події

Фігурує облрада: понад гектар землі тернопільського дитбудинку суд не дозволив віддати під забудову

Фігурує облрада: понад гектар землі тернопільського дитбудинку суд не дозволив віддати під забудову

Рішенням Тернопільського окружного адміністративного суду задоволено позов Тернопільської обласної прокуратури до Тернопільської обласної ради про передання з комунальної власності дитячого будинку.

Як повідомили в обласній прокуратурі, рішення чотирнадцятої сесії шостого скликання Тернопільської обласної ради від 25.09.2020 № 1698 «Про затвердження плану трансформації Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку та проведення інвестиційного конкурсу» суд визнав протиправним та скасував його.

Зазначеним рішенням попереджено вибуття із комунальної власності майнового комплексу Тернопільського обласного комунального дитячого будинку для дітей шкільного віку, який на сьогодні реорганізовано у Тернопільський обласний комунальний заклад соціальної підтримки та виховання дітей площею 618, 6 кв. м та земельної ділянки площею 1, 1288 га вартістю 16, 6 млн. грн, загальною вартістю 41, 3 млн. гривень.

Нагадаємо, Тернопільською обласною радою укладено інвестиційну угоду з будівельною фірмою, виконання якої могло призвести до втрати комунального майна та земельної ділянки. Цей комплекс використовується закладом для дітей, позбавлених батьківського піклування. Оскільки його втрата могла погіршити становище та умови перебування неповнолітніх вихованців дитячого будинку, прокуратура звернулась із позовом до суду.

Відео дня

 Нагадаємо, раніше наші журналісти розповідали, Завкафедри в одному з тернопільських університетів вимагав 1000 доларів за «успішну сесію».  

Читайте також:

На Тернопільщині судитимуть жінку за проросійські дописи в «Однокласниках» 

Дальній пляж за мільйони гривень: що з'явилося нового та чим можна скористатися

Гольф-клуб біля Водної арени: ми дізналися, хто за цим стоїть

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (3)
  • Andriy

    Хр..н вам, а не комунальну землю, кишенькові шарлатани.
  • Svitlana

    Облрада має прізвища! В студію "героїв"
  • Читач95

    Справедливе рішення. Нічого святого за душею у ділків від обради не було і вже не буде. Керував порпередник, а депутати що? Голосували за капусту? Ганьба. За що голосували, щоб забрати у дітей приміщення і землю? Ганьба СЛОБОДІ, депутатам і всім ненаситним посадовцям. Честь і слава облпрокуратурі і суддям, що не дали обібрати дітей і  збагатитись патріотам у вишиванках. ГАНЬБА ЇМ.

keyboard_arrow_up