«Косметично-шоколадну» злодійку звільнили з-під варти у залі суду

Злодійку, яка відзначилася у кількох тернопільських магазинах «Watsons», «Єва», «Сім-23», «Щодня» у різних куточках Тернополя  протягом грудня-березня 2017, суд відпустив на волю.  Жінка перебувала під вартою 100 днів. 

«Косметично-шоколадну» злодійку звільнили з-під варти у залі суду


Панянку Ірину Ж.  Тернопільський міськрайонний суд  визнав винною за ч.1 та ч.2 ст. 185 КК «Крадіжка», призначив покарання  за вчинені кримінальні правопорушення за сукупністю злочинів шляхом поглинення менш суворого покарання більш суворим, у виді шести місяців арешту.

Жінка протягом грудня-березня  виносила з магазинів у сумці чи під курткою косметику, засоби догляду за волоссям, зубами, туалетну воду, шоколад, каву,  жіночі майки, чоловічі труси,  не розплатившись з продавцями у різних магазинах різних куточків Тернополя. З місць вчинення правопорушень втікала.

В строк призначеного покарання суд сказав зарахувати термін її попереднього ув’язнення з моменту затримання з 28 березня 2017 року до дати ухвалення вироку включно, з розрахунку один день попереднього ув'язнення за два дні арешту. Відтак на день винесення вироку – 5 липня, жінка уже своє покарання, фактично, відбула.
Також суд задовольнив кілька цивільних позовів від підприємців та підприємств  про відшкодування майнової шкоди.

Як йдеться у вироку, жінка – заміжня, не працює, раніше несудима. Свою вину визнала повністю, щиро покаялась, активно сприяла в розкритті кримінальних правопорушень, частково відшкодувала завдану шкоди потерпілим та ін. 


 

Коментарі
play_circle_filled

По вул. С. Будного і Лучаківського, що біля Західного ринку, дуже часто трапляються аварії. Тернополянин Максим Кухарук просить...

Інформацію про самотнього птаха, який мерзне посередині водойми, неподалік дамби оприлюднили в одній зі спільнот Facebook.

На думку сексологів, у поганій ерекції часто криється психологічна травма. ЇЇ можна вирішити, але для цього варто працювати...

photo_camera

19-річна студентка Тетяна Слободенюк із Кременця епатує на повну. Дівчина-бунтарка, наперекір батькам, учителям та однокласникам,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up