На депутата міськради Наталю Паньків накинулись у школі

Група чоловіків спортивної статури витягнула з гурту та намагались затягнути у кабінет депутата міськради Наталію Паньків. Жінці погрожували, стверджує її помічник. Наразі депутат у лікарні – імовірний гіпертонічний криз. Згодом вона звернеться до правоохоронців.
На депутата міськради Наталю Паньків накинулись у школі


Інцидент трапився у школі № 23 сьогодні, 25 березня, у другій половині дня. Про нього у редакцію повідомили читачі. Інформацію підтвердила  помічник депутата міськради Наталії Паньків - Лілія Пелехата.

- Сьогодні за сприяння Наталії Паньків у школі №23 відбувався Всеукраїнський турнір з вільної боротьби, – розповідає Лілія Пелехата. – І звісно, що всі знали, що пані Паньків буде на нагородженні. Перед ним до неї підійшли кілька чоловіків спортивної статури, просто витягнули з натовпу, втиснули в кут.


Свідком інциденту стала і сама помічниця. Вона каже, що серед чоловіків вони упізнали Віталія Цимбалюка та Василя Сидорка.


– Вони намагались затягнути її в кабінет, – каже вона. – Звучали прямі погрози. Ситуацію врятувало те, що на з’ясування стосунків почало зглядатись все більше і більше людей.


Причини такої поведінки пана Цимбалюка стосовно депутата, як каже помічниця, абсолютно незрозумілі. Однак, припускає, що це може бути якось пов’язано з депутатською діяльністю пані Паньків.

– Наразі з нею працюють лікарі, – додає пані Лілія. – Зараз насамперед слід подбати про здоров’я. Бо підскочив тиск, імовірно – гіпертонічний криз. Ну, уявіть собі – нікого поряд нема, нас було тільки двоє і тут починає тебе тягнути кудись група чоловіків.


Кореспондент «20 хвилин» зателефонувала до помічника Віталія Цимбалюка, оскільки його телефону ми не маємо. Помічник відповіла, що повинна спершу проконсультуватися з ним самим, а тоді перетелефонує.

 

Коментарі (52)
 • Олена Дейнека

  цимбалюку дуже вигідно зараз всіма можливими способами відвести уваги від себе. ну як обіср...ся по повній, то розуму вистачає тільки на наклепи.
 • Blazhevskyy Roma

  На скільки мені відомо саме пані Паньків горланила в коридоі, а от те , що іі хтось штовхав чи підняв голос на неі , немає жодного свідка. Тому мене Дуже Дуже розчарувала "наша" пані депутатка!!! Соромно за таких "Піаристів"
 • Анонім

  І не боїться Бога Наталя так оббріхуючи порядного чоловіка? Та що вже їй боятися. З тим багажем злочинів який вона має вже нічого не страшно...
 • Анонім

  Віталій Цимбалюк вихований та адекватний чоловік. Найшли що придумати... Та він стільки допомагає в АТО, та й сам там був одним з перших!

  Анонім reply Анонім

  Стоп! То синок-мажор смотрящого від Янека і очільник "Молодих Регіонів" в оцій сторі чи ні?????????????  ВИдно ж по коментах що останні 15 пише одна і та ж людна!!!  як в АТО може допомагати РЕГІОНАЛ???????  Це ТОЙ Цимбалюк чи НІ ?????

  Анонім reply Анонім

  Віталій Цимбалюк- керівник ГО "Тернопіль європейський". А використали його прізвище в цій брудній статті для ажіотажу. Жодних фактів,  одні припущення. Бульварщина.
photo_camera

Регіональний етап конкурсу "Кращий студент України" пройшов у Тернополі, у п`ятницю, 17 листопада. 6 студентів змагалися...

Рятувальники і пожежники летовища у п`ятницю, 17 листопада, тренувалися ліквідовувати пожежу на літаку.  Останній раз...

У суботу, 18 листопада в західних областях пройдуть дощі, місцями можливий мокрий сніг.

1-2-3 грудня у тернопільському драмтеатрі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Цього року вже дванадцятий...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up