На "Студреспубліку" збирають команду з Тернополя

Ось уже 19 рік поспіль «Студреспубліка» торує шлях до успіху найкращій молоді країни.

На "Студреспубліку" збирають команду з Тернополя

Найкрутіша молодіжна тусовка України збирається на Чорноморському узбережжі.

«Ми змінимо світ, зітрем стереотипи» - це не просто слова студреспубліканського гімну, це реальність яка відбувається навколо нас. Хто б міг подумати ще 10 років тому що сьогодні, у своїх кишенях ми будемо носити пристрій, який дає нам доступ до усіх знань людства, а що буде через 10 років?

Відповідь на ці та інші запитання,  які тебе турбують та цікавлять, ти отримаєш 24-27 серпня на базі відпочинку «Жемчужина», що поблизу Очакова, на супер-мега-крутій тусі, назва якій – «Студреспубліка». ТИ ВЖЕ ВМОТИВОВАНИЙ їхати разом з нами? Більше 1000 учасників, шалений драйв, небачений креатив, тепле море та нові знайомства.

Ти усвідомлюєш що поїзд історії набирає ходу, і нікого не хвилює встигнеш ти на нього, чи залишишся вічно останнім у минулому - ставши непотрібною людиною, але ти маєш останній шанс потрапити у майбутнє, який тобі надає «Студреспубліка» ТИ ЗНАМИ?

Кожен, хто проходив через «Студреспубліку», став успішним членом суспільства: взяти до прикладу Рустама Ергешова, до студреспубліки це звичайний студент, після – спів організатор найбільшого на теренах західної України музичного фестивалю «Файне місто».

Якщо ти готовий стати частиною команди з Тернополя реєструйся тут http://online.studrespublika.com/

Пам’ятай, що на «Студреспубліці» ти зможеш спробувати на смак найкрасивіших та найбільш чарівніших дівчата з усієї Україні. А для наших прекрасних дівчат тут особливий подарунок – найбільш перспективні хлопці країни, які у майбутньому стануть успішними політиками та підприємцями.

Читай офіційний анонс http://studrespublika.com/final-studrespublika-2017-announce/

Подробиці уточнюй у регіонального супроводжуючого Тернополя 0977907875 Руслан https://www.facebook.com/ruslan.kupriyk

Коментарі

Тернопільщина є одним з лідерів за кількістю дитячих та юнацьких футбольних команд. Їх наразі – аж 83. Втім, області бракує...

photo_camera

40 найкращих фотографій миті благодійності представили в Українському домі Перемога. Фотографії відібрані з понад 500, які...

Найпопулярніші імена, які давали батьки новонародженим у 2017 році, назвали у головному управлінні статистики у Тернопільській...

Терміново потрібні ліки, а на вулиці ніч і ви не знаєте адресу найближчної цілодобової аптеки? Ми підкажемо. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up