Партнер рубрики Події

На вулиці Сагайдачного висадили квіти: який вигляд мають клумби

На вулиці Сагайдачного висадили квіти: який вигляд мають клумби

У Тернополі почали висаджувати квіти у центральній частині міста. На вулиці Гетьмана Сагайдачного клумби тепер засаджені. Дивіться, який вигляд вони мають!

На початку року управління ЖКГ провело закупівлю послуг благоустрою міста та уклали договір з переможцем тендеру ТОВ «Катальпа» на 10 646 000 гривень.

Відповідно до договору, підрядна організація впродовж 2024 року виконуватиме роботи по догляду за зеленими насадженнями на території міста. Серед них – висадка та догляд за квітами. 

На вулиці Сагайдачного вже є вкіти.

Відео дня

Як розповів начальник Управління ЖКГ, благоустрою та екології міськради Олег Соколоський, квіти не висаджували раніше через несприятливу погуду та похолодання. Однак тепер погода дозволяє провести ці роботи. Квіти висаджуватимуть на клумбах та вертикальному озелеенні на вулицях міста та у парках.  

Як йдеться в умовах договору, який уклало управління ЖКГ, загальна площа, яку мають засадити квітами, становить 2755 метрів квадратних.На інфографіці можна побачити, які квіти мають висадити:

А як вважаєте ви, чи потрібні квітники під час війни у Тернополі? Пишіть свою думку! 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (10)
 • Mariya

  Не думаю що то важлива інформація
 • Марі

  Стабільний. Нічого нового. 😕
 • Приватна прокуратура.

  Треба було освятити в церкві гроші які були виділені на благоустрій. Бо якщо вкрадуть неосвячені гроші то вони не принемуть радості і задоволення і прийдеться інші гроші з бюджету красти.
 • Наталія Урбанська

  Нарешті. Коли до клумб біля пам'ятнику Шевченка доберуться?

  Teren Teren reply Наталія Урбанська

  До зими ще далеко...

keyboard_arrow_up