Підприємці та активні люди нашого міста поділились своїми історіями успіху

Рrofi time 2.0 - чергова зустріч молоді з підприємцями та активними людьми нашого міста в ГО АТОМ відбулась 4 травня. Спікери поділилися історією особистого успіху, розказали, як знайти свій шлях, подолати невизначеність, лінь, та де взяти сили, щоб впевнено йти до своєї мрії.  

Підприємці та активні люди нашого міста поділились своїми історіями успіху

Поради спікерів:

Рустам Давлетов (художник, митець, засновник «Арт-студії»)

Любіть! Любіть самих себе, любіть свою справу, любіть оточуючих! І успіх неодмінно прийде.

Справа має приносити задоволення. І головне – не зупинятись, адже можна втратити інтерес до роботи. Коли займатись улюбленою справою, то обставини складаються найкращим чином та все вирішується на вашу користь.


Роман Репко (керівник «Клубу успішного бізнесу», фінансовий аналітик)

Будьте першими! Першими на ринку, першими для своїх клієнтів, завжди приносьте щось нове.

Люди шукають успіх ззовні, а він є всередині нас, він у кожного різний і не завжди має матеріальний прояв. Лише гармонійна людина може досягнути успіху. І найкращий результат отримують ті люди, які самі себе «створили», крок за кроком йшли до своєї мети.
Важливою також є практика, адже навчання дають знання, досвід приходить з часом, а робота відшліфовує все отримане.


Людмила Муринська (Регіональний директор мережі магазинів «Все від 2 гривень», бізнес-тренер, кризовий менеджер)

«Люди купують у людей»! Людський фактор – перший та найцінніший, адже головними у справах є Люди.

Саме життєві реалії і практичний досвід формують успіх. А будь-яка справа буде успішною, якщо на неї буде спрямована увага. І у сучасному бізнесі цінність мають практики, а не теоретики. Тому варто працювати, не боятись змін, адже кожна справа приносить свій досвід, який можна буде використати згодом.


Роман Калушка (студент, громадський активіст, випускник «Школи успіху»)

Завжди варто думати та дивитись на ситуацію з іншого боку! Круши! Ламай! Трощи стереотипи!

«Школа Успіху» це великий стимул робити щось справді важливе. І саме Школа показала мені, що можна щось змінювати, робити і зажди знайдуться такі ж самі однодумці.
Шукайте, знаходьте і користайте з будь якої можливості десь поїхати, познайомитися, навчитися і пізнати щось нове для себе!


Антоніна Закорчемна (студентка, громадський активіст, призер гранту на навчання в США)

Ніколи не здаватись! Не порівнювати себе з іншими, а бути кращими сьогодні, ніж були вчора.

Кожна хвилина має значення і треба по максимуму використовувати час. Навіть з друзями можна не просто розважатись і гуляти, а перевести спілкування на інший рівень та відвідувати разом корисні заходи, працювати над різноманітними проектами. А для тих, у кого опускаються руки, Тоня радить згадати про ціль, і це допоможе знайти додаткові сили та подолати тимчасові труднощі. До успіху йдуть маленькими кроками, тому навіть невеличка справа, яка наближує до мети варта уваги.
Також Тоня поділилась правилами, якими керується для досягнення успіху:
1. Поставити мету, адже саме мета веде до успіху.
2. Викладатись на 110%, боротись за свою мету до останнього.
3. Забути про існування Зони комфорту, адже Зона комфорту - не місце для розвитку!


Наталя Тимофеєва (візажист, стиліст, дизайнер)

Не зупинятись! Завжди має бути рух. Навіть, якщо сьогодні є крок назад, то завтра будуть і кроки вперед.

Головне – отримувати від своєї роботи задоволення! Захоплення від діяльності мотивує та надихає на подальший розвиток. І не треба боятись змін у своєму житті у будь-якому віці. Варто пробувати щось нове, не зупинятись! І хоч важко вийти з Зони комфорту, але це варто зробити. Тоді починає активно працювати голова, приходять нові ідеї та ми отримуємо новий результат.

Коментарі
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up