Щоб зібрати гроші на пандус, діти малюють картини

Діти з особливими потребами у понеділок, 23 листопада, в Краєзнавчому музеї малювали картини. Згодом їхні роботи продаватимуть на аукціоні, а на зібрані кошти планують встановити у Тернополі пандус.
Щоб зібрати гроші на пандус, діти малюють картини

- Цю акцію ми організовуємо для людей з особливими потребами, щоб вони могли реалізувати себе і доказати, що вони в дечому можуть більше, ніж ті, хто вважає себе абсолютно здоровим, - говорить директор обласного відділення Фонду соціального захисту інвалідів Ірина Базилевська. 

Previous Next

Малювати у музей прийшли діти з реабілітаційного центру, які хочуть допомогти зібрати кошти на пандус. Діти малювали те, що більше подобається - хтось пейзажі, хтось будинки. Також малювали героїв з мультфільмів. 

- Хотілось б достукатись до усіх небайдужих, щоб люди прийшли на аукціон і придбали  картини та інші вироби, які діти робили своїми руками, - каже пані Базилевська. - У нашому місті є проблема з пандусами, тому ми вирішили крок за кроком, помаленько йти до своєї мети. Де саме та який пандус встановлюватимуть поки не знаємо. 

Аукціон проведуть 27 листопада у "Козі".

 

Коментарі (0)

Ви не авторизовані

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook