Скоро відмінять паперові довідки про реєстрацію місця проживання та склад сім’ї

Скоро відмінять паперові довідки про реєстрацію місця проживання та склад сім’ї
 • Кабмін ухвалив рішення, яке дозволить скасувати необхідність отримання паперових довідок.
 • У Тернополі невдовзі запрацює система, яка скасує необхідність збирати купи паперів про дошкільнят та про будинки і квартири, введені в експлуатацію після 2016 року. Залишились технічні моменти.

 

18 вересня під час засідання Кабінету міністрів України було прийнято рішення, яке дозволить в майбутньому скасувати необхідність отримання довідок про реєстрацію місця проживання та склад сім’ї. Про це повідомив віце-прем’єр-міністр і міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Він зазначив, що при переведенні документообігу в цифровий формат скасують декілька видів довідок – зокрема, довідка про реєстрацію місця проживання та склад сім’ї. Відтепер функція формування політики у сфері адміністративних послуг переходить Міністерству цифрових трансформацій. Приміром, незабаром планується скасувати так звану “форму 13”, тобто довідку про реєстрацію місця проживання громадянина. Планується створити єдину електронну форму, замість подання 37 документів при народженні дитини.

Антон Горохівський, начальник відділу реєстрації проживання особи Управління держреєстрації, запевнив: їм про це відомо з новин. Коли саме відмінять необхідність подачі паперових довідок, - все залежить від рішень Кабміну.

 • Бажання таке впровадити сприймаємо позитивно. Поки що це тільки проект. Коли все це запрацює - Кабмін нам не доводив, - каже Антон Горохівський. – Проте  частину цих довідок в межах міськради ліквідують вже найближчим часом.

Йдеться, скажімо, про купу паперів, які мають зібрати батьки дошкільнят. Всю інформацію про малюків вже оцифрували. І довідки для садочків і шкіл невдовзі не вимагатимуть у батьків.

Не вимагатимуть скоро і паперових документів по будинках і квартирах, які ввели в експлуатацію після 2016 року. Ці дані теж «оцифрують». Інші роки на етапі відпрацювання. Коли саме запрацює система – поки не говорять. Лише зазначили, що залишилось все технічного запустити. Проте прогнозують, це станеться за місяць-два.

Коментарі (20)
 • Анонім

  Ну добре переведуть все на електрону версію ,а про таке гівно як віруси вже забули .Що забули про вірус "Петя", коли багатьом похерело інформацію . А тепер ці "продвинуті антикризові менеджери " все загонять в електрону версію ,а як москалі запустять ще якесь гівно і та інформація пропаде ,то що та зелена шобла заставить всіх довідки заново збирати . Я запитую це ,що питання номер один довідки в електронку заганяти чи як .Я поки бачу ,що замість заробітчан в Україну повертаються поплічники  мудака януковича та і він сам грозиться повернутися . А де ж стратегія розвитку виробництва ,де стратегія розвитку оборонки ,де стратегія розвитку медицини .

  David Starr reply Анонім

  Інфу похерило тим, хто економив на ІТ. Там де нормальні адміни - усе норм, накрайняк відновили з бекапів.
 • Діонісій

  вже відмінили колись прописку, назвали реєстрацією, але без неї нікуди і ніяк, а що змінилось ?
 • David Starr

  Нова влада не триндить, а працює.

  Анонім reply David Starr

  Вы стоите на самой низшей ступени развития!
  Вы еще только формирующееся, в умственном отношении особь, все ваши поступки чисто бред , и вы, в присутствии  людей с университетским образованием, позволяете себе с развязностью говорить совершенно невыносимой рекламы новой власти космического масштаба и космической же глупости

  David Starr reply Анонім

  У мене кандидатська захищена та 2 вищих, тому йди нахер.

  Анонім reply David Starr

  Давай бухти мне, как космические корабли бороздят большой театр .

  Анонім reply David Starr

  Знаємо ми тих кандидатів ,магістрів і осіб з двома освітами .Як на виробництво приходять ,козиряють своїми дипломами магістра чи ,що там у них ,і з порогу кажуть давай нам 15 т. зарплати ,а даєш йому єлементарну річ зробити воно голову чухає . Тож не п......и мені про всякі кандідатські у нас через один як не кандидат то професор ,а живемо гірше рівня африки .

  David Starr reply Анонім

  Усі проблеми тільки у твоїй голові, а живемо ми дуже навіть добре, нема чого нити. Як ніц не вмієш, то жодна влада тобі не допоможе.

  Анонім reply David Starr

  Хто тобі сказав ,що у мене проблеми в голові . Я скажу одне ,що проблеми з головами в першу чергу у тих хто голосував за всю ту зелену шоблу разом з їхнім лідером який вічно вляпується у якісь скандали . Що значить живемо ми дуже добре може у нас суди стали чесними ,може у нас пенсіонери стали краще жити ,може у нас меньше стало черг біля банків щоб оплатити робочу візу ,може у нас заводи на всю потужність запрацювали та ні ми як були в жопі так ще більше туда залізли . Я навіть більше скажу ,що у тих хто голосував за зелену шоблу і блазня то у них в голові розруха

  David Starr reply Анонім

  Так після кого ж те все лишилось, а? "Зеленій шоблі" якраз тепер треба буде те все розгрібати. А зможе чи ні - побачимо.

  Анонім reply David Starr

  Що лишилося? Були нормально напрацьовані закони ,які були приняті згідно процедури ,а коли прийшла ця зелена чума все почали херити навіть не вникаючи і не дотримуючись регламенту і порушуючи все ,що тільки можна . Ви хоч бачили хто увійшов до партії "слуга народу" та там купа одіозних осіб які навіть не читають за ,що голосують і навіть не в курсах кого в уряд обрали . А те ,що "депутатка" з слуги народу в помічники собі бере і свою персональну візажистку і свого чоловіка і зарплата у них 17000 грн . А те ,що коломойський вивів 5 лрд доларів з країни ,і кожен з нас заплатив по 3 тисячі грн щоб врятувати приватбанк ,а тепер цей коломойський хоче собі   повернути державний банк в приватну власність плюс компенсація за котру ми  знову заплотимо і все це через Зе і його команду він буде здійснювати .Ми вже бачимо як суди приймають на користь цього олігарха рішення . А те ,що такі особи як Богдан ,Портнов ,Лукаш , вас не лякають , а те що йде повна узурпація влади вас це не лякає , а те що йде капітуляція перед росією теж не хвилює ,а договорняки про які ми не знаємо і не знаємо справжньої ціни обміну . А те ,що Зе купляє хати за наші податки цим морякам і цим політичним вязням це ,що нормально . Моряків мали повернути за рішенням суду він це сам говорив , а ці політичні вязні, якщо так розібратися то вони самі винуваті , що в полон потрапили починаючи з Гриба який повівся на б......й з ФСБ .

  David Starr reply Анонім

  Все вищенаписані проблеми роздуті на пустому місці от такими переляканими. Займись спортом чи що, щоб так усього не боятись.

  Анонім reply David Starr

  Що роздуто ?  Все ,що я написав це з офіційних джерел . Новини треба троха слухати і дивитися . Наведи конкретику,що  роздуто . Що може вояки у нас не гинуть кожного дня через договорняки у мінську і політику Зе . Щось при Порошенку і відповідь вояки давали конкретну терористам ,а зараз 0 інформації . Зараз тільки рахують скільки обстрілів ,і що то за договорняки ,коли терористам можна відкривати вогонь і щось жодної політичної відповідальності . Мені ось цікаво, якщо і воду окупантам в Крим пустять ти теж будеш казати , що Зе молодець . Для себе я вже зробив висновки ,що то за так звана нова влада це ті самі риги- Богдан ,Лукаш,Портнов ,Богатирьова, Єфремов . Всі вони в найближчому часі будуть займати якусь посаду . Що ж закон про люстрацію похерили , що всякі риги тепер при владі Лукаш в ЦВК , Богдан вічно тому блазню на вухо шепче . Зелнський тільки і вміє ,що з папірця читати ,а забрати папір то два слова не звяже .Призначив на посаду СБУ Баканова який і дня не служив в армії і не перебував на військовому обліку , а той йому ще звання лейтинанта дав це є порушення закону про службу в СБУ де чітко написано ,що кандидат на посаду має пройти поліграф ,медичну комісію , і мати службу в армії . Як можна призначати незаконо звання людині яка не служила в армії .  Ми вже бачили до чого призвела узурпація влади при януковичу ,і таке саме може повторитися знову. Що ж Зе на саміті ООН не визначив конкретику хто у нас агресор .Патрони кожен дурак може показувати і читати цитати відомих людей тільки зрозуміти можуть по різному .

  Ольга reply Анонім

  100 % погоджуюся  з Вами !

  David Starr reply Анонім

  І ото дійсно хочеться отак цілі простині якоїсь херні писати, які й так ніхто не читає. А може тобі за це платять? За кількість слів без суті :)

  Анонім reply David Starr

  Це не херня це факти для таких твердолобих, які все бачать через зелені окуляри .Щодо оплати можеш спати спокійно ніхто мені не плотить . Мені за державу обідно і тих хлопців ,які загинули за Україну і тих хто відвойовував клаптик за клаптик нашої української землі ,а тепер вони будуть на 2 км по всій лінії відступати щоб сепари і московська навоч зайшла в цю сіру зону і це дякуючи Зе і його некомпетентній компашці яка поступово зливає країну.
 • Анонім

  Та з цією владою скоро буде ось так

  Анонім reply Анонім

  Або ось так буде

  Анонім reply Анонім

  Ну може бути і так
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Тернополя за сьогодні

20:42 У Тернополі автомобіль поліції охорони припаркували прямо на місці на людей з інвалідністю 20:00 Автобус №35 та тролейбус №5 будуть курсувати за новим маршрутом 19:35 Добрий знак: під час молитви за Гроїв Небесної Сотні до церкви прилетів лелека 19:01 Як приймають евакуйованих з Китаю: люди вже потрапили у Нові Санжари Від читача 18:55 Презентація проєкту "Ініціатива секторальної підтримки громадянського суспільства України" 18:32 Прокурор Тернопільської області отримав нових заступників 18:02 "Нива" обіграла "Калуш" у товариському матчі play_circle_filled 17:30 Обіцяв працевлаштувати на роботу за кордон, а сам взяв гроші і зник 17:23 Хоч водій спецавто з інвалідністю, але порушив 17:01 Замінити посвідчення водія відтепер можна онлайн 16:30 Небесна сотня Тернопільщини. Пам’ятаймо їхній подвиг! 16:04 У Теребовлі в пам'ять про Небесну Сотню діти розвісили на деревах сто білих ангелів photo_camera 15:40 «Українські лікарі розводять руками»: допоможіть 29-річному Тарасу, який бореться з остеосаркомою photo_camera 15:10 Співвласник компанії SkyUp розповів, що буде з літаком, який виконував рейс з Китаю 14:40 В ДТП на Тернопільщині постраждала 16-річна дівчина 14:01 Копав дружину ногами у груди і живіт. Коли повернувся – вона вже була мертвою 13:32 Смерть ненародженої дитини взялись розслідувати борщівські правоохоронці 13:03 Скільки ще «триматимуть оборону» люди на дорозі біля санаторію «Медобори» photo_camera stars 12:19 Витік аміаку в Бучачі: чоловіка покарають за неправдивий виклик спецслужб 11:39 На Кременеччині водій збив людину та залишив її помирати на дорозі
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up