Тернопільські Василі самі собі обрали ім'я, народившись перед святом

Свято Василя припадає на 14 січня. Ще у цей день святкують Старий Новий рік. Серед тернополян є чимало чоловіків, яких батьки назвали Василями. У деяких ми запитали, чи знають вони причину такого вибору і, чи святкують цей день.

Тернопільські Василі самі собі обрали ім'я, народившись перед святом
Василь Томчишин - помічник генерального директора компанії  «Агропродсервіс» 
- Так, як день народження в мене 11 січня, а Василія - 14, то автоматично, як сказав лікар в пологовому будинку, я сам собі приніс ім'я. Він так і сказав, коли я народився - маєте Василя. Хоча мама хотіла назвати Артуром. Та родина шляхом більшості вирішила - буде Василь. Святкую, але це в більшій мірі святкування дня народження. Якщо святкую, то з найближчими людьми.
 
 
Василь Лабайчук - керівник центрального штабу "Правого сектору"
- Василем назвали тому, що народився напередодні дня Святого Василія - 7 січня. Думаю, що могло бути й інше ім'я, але це вже питання до батьків. Святкувати особливо не буду. Але з сином Павлом, йому 4 роки, піду зранку засівати родичів і сусідів.
 
 
 
 
Василь Лабай – речник штабу АТО
- Народився на Василя, тому і Василь. Вітання, бeзумовно, прийматиму. Святкувати на війні нeмає часу. Повeрнуся додому - тоді і відсвяткую... До рeчі, цe ужe трeтє дeнь народжeння і Василя, якe доводиться відзначати у районі провeдeння АТО.
 
 
 
 
Василь Барановський - провідний спеціаліст сектору персоналу та зв’язків з громадськістю регіонального сервісного центру МВС в області.
- Василем назвали тому, що народився 12 січня перед святом Василя. Мама казала, що сам собі приніс ім’я, тому іншого імені не могло бути. Святкую в сімейному крузі з колядками.
 
Щоб цей день пройшов вдало, а рік був хорошим, то згідно прикмет 14 січня не позичають гроші. Кажуть, інакше весь рік в боргах будеш. Також, 14 січня потрібно купити собі обновки. Вважають, що тоді весь рік будеш в обновках ходити. Ще у цей день не можна сваритися, адже вірять, що тоді увесь рік проведеш у сварках. 
Коментарі (1)
  • Надія

    І мій онук теж сам собі ім'я вибрав)

Складні погодні умови, які синоптики прогнозують на Тернопільщині найближчими днями, вимагають підвищеної обережності та...

Нині питань щодо електронної оплати за проїзд у пасижирів більше, ніж відповідей, а міськрада не поспішає з роз’ясненнями....

Свінг одних лякає, а інших приваблює. Зміна сексуальних партнерів одним допомагає урізноманітнити життя, а для інших стає...

Історія кохання Михайла та Галини Ратушняків схожа на казку. Чоловік впевнений, що дружину йому подарувала доля. Не дивлячись...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up