Тернополянка пішла святкувати Великдень, а дітей замкнула самих у квартирі

 • Мама зачинила двох діток і більше доби дома не з’являлась – святкувала.
 • Малюки зараз у притулку.
 • Вирішується питання про позбавлення матері батьківських прав.

 

Тернополянка пішла святкувати Великдень, а дітей замкнула самих у квартирі

4-річний хлопчик та 9-річна дівчинка - на балконі п’ятого поверху і благають про допомогу. Така інформація поступила до правоохоронців 17 квітня близько обіду.

 • Надійшло повідомлення на лінію 102 від невідомого чоловіка про те, що, на його думку, в одній з квартир на вул. Лучаківського у Тернополі мати залишила двох неповнолітніх дітей. І довший час не повертається до них додому, - повідомив начальник відділу комунікації головного управління нацполіції в області Сергій Крета.

На місце події виїхала слідчо-оперативна група тернопільського відділу поліції та співробітники ювенальної поліції. Поліцейські побачили на балконі 5 поверху п’ятиповерхівки двох діток, які просили про допомогу.

Діти, дівчинка 2008 р.н. і хлопчик – 2013 р.н., були зачинені в квартирі.  28-річна жінка святкувала Великдень, поки її діти, не маючи жодної іншої їжі, окрім локшини швидкого приготування, сиділи наляканими у пустій квартирі.

- Довелось викликати на місце рятувальників, - каже Сергій Крета. - За допомогою спецтехніки-драбини дітей зняли з балкона. Малюків відправили до центру соціально-психологічної реабілітації, що на вул. Стрімкій. А поліцейські почали розшуки матері.

Невдовзі мама з’явилась. Сама прийшла додому і побачила, що дітей нема.

- На час, коли поліцейські опитували жінку, вона перебувала у стані алкогольного сп’яніння, - каже Сергій Крета. - Зараз вирішується питання щодо позбавлення її батьківських прав.

Щодо жінки складено протокол за статтею 184 КУпАП – невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей.

Юридична довідка

Кодекс України про адміністративні правопорушення
Стаття 184. Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей

Ухилення батьків або осіб, які їх замінюють, від виконання передбачених законодавством обов'язків щодо забезпечення необхідних умов життя, навчання та виховання неповнолітніх дітей - тягне за собою попередження або накладення штрафу від одного до трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
Ті самі дії, вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від двох до чотирьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. 
 

Коментарі (7)

Ви не авторизовані

 • Lybomnr google

  Є діти і ми за них відповідаєм, а телефон мобІльний для чого?  Я розумію життя  не склалося всі ми люди і хочим влаштувати особисте життя, то добре що так сталося, а не дай бог газ в квартирі чи ще щось, передзвонити ж можна і спитати що діти роблять і з ким вони. Ане випивати з подружкою по келиху вина, бо я одинока жінка і маю  право на влаштування особистого життя, абсурт. Тепер зрозуміло чому з  чоловіком не живе, видно шльондрочка мабуть перше місце займеме на районі дружба.  І дітям  не стане краще коли вони будуть без мами, як би там не було., рідне є рідне, виправиться, можливо щось і зрозуміє.
 • Ірина

  Я б її за патла і через ціле місто, нехай дивляться люди на волоцюгу, а тут щей морди не покажуть! Я за те, щоб її і таких, як вона, зразу позбавляли материнських прав, і зробити так, щоб вона відчула те, що бідолашні діти за той час поки чекали «маму-шльондру»
 • Петро Білецький

  Маму в обізянник а дітей другим батькам.
 • Ірина

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook