У Зарваниці відбудеться проща для родин, які втратили рідних на війні або чекають вістки про зниклих

У Зарваниці відбудеться проща для родин, які втратили рідних на війні або чекають вістки про зниклих

22 червня у Марійському духовному центрі «Зарваниця» відбудеться проща для родин, які втратили рідних на війні або досі чекають вістки про зниклих «Надія, яка не згасає — надія в Бозі».

Про це повідомляє Бучацька міська рада.

Це день спільної молитви, підтримки й надії. День, коли родини, що пережили найбільший біль, зможуть зібратися разом, помолитися, згадати і знайти сили далі жити з вірою. Запрошуємо вас приєднатися — в молитві, у присутності, в слові співчуття.Нехай наша спільна надія стане світлом, що веде крізь темряву.

Де: МДЦ Зарваниця

Відео дня

Коли: неділя, 22 червня

Програма прощі:

  • 10:30 – зустріч біля Церкви Благовіщення
  • 10:40 – Хресна Дорога (Український Єрусалим)
  • 12:00 – Архиєрейська Літургія
  • 13:15 – Водосвяття
  • 13:30 – Панахида біля каплички Юрія Переможця
  • 14:00 – Прочанська перекуска / круглий стіл для спеціалістів «Помічник ветерана»
  • 14:30 – Молитва Надії для родин зниклих безвісти
  • 15:00 – Особиста молитва та спілкування
  • 16:00 – Від’їзд
Запис та довідки телефоном: 097-1324990.

Нагадаємо, раніше ми писали, що Митрополит Епіфаній очолив святкову літургію у найдавнішому храмі Тернополя.

Читайте також: 

Сотні вірян долучились до хресної ходи із чудотворною іконою Божої Матері «Тернопільської»  

 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (7)
  • Оксана Черемко
    Хай загиблі спочивають з миром
  • Yuriy Koval
    І що після цієї прощі зупиниться війна ??? нехай оці всі церкви та священики виступлять краще прости війни як в Україні так в  світі,бо толку ноль від пустого балаканная і від оцих всіх прощ !
    Оксана Черемко reply Yuriy Koval
    Yuriy Koval після того, як ви написали цей коментар, зупиниться війна?
    Yuriy Koval reply Yuriy Koval
    Галина Загачевська
    Церква підтримує війну і віруючі люди йдуть на війну,вон якась церква недавно збирала гроші на дрони !!!
    Галина Загачевська reply Yuriy Koval
    Yuriy Koval А хто підтримує війну?
    Прошу навчитися  грамоти!
    Yuriy Koval reply Yuriy Koval
    Галина Загачевська
    Я її на відмініу від вас віруючих людей не підтримую, і я  нікопійки не дав на війну, є ще якісь питання до мене ???
    Галина Загачевська reply Yuriy Koval
    Yuriy Koval Ви що робите для припинення війни?

keyboard_arrow_up