"Укрзалізниця" призупиняє попередній продаж квитків до Криму

"Укрзалізниця" у зв'язку з самостійним корегуванням розкладу руху поїздів самопроголошеним держпідприємством "Кримська залізниця" в графіку на 2014-2015 рр. ухвалила рішення тимчасово призупинити попередній продаж квитків на поїзди у бік Кримського півострова з 27 травня.
"Укрзалізниця" призупиняє попередній продаж квитків до Криму

Продаж квитків не здійснюється як на внутрішньодержавні, так і міжнародні поїзди, що курсують територією країни, повідомила прес-служба "Укрзалізниці".
Коректування графіка руху пасажирських поїздів на 2014-2015 рр. викликано неузгодженістю розкладу руху поїздів між Кримом і на території материкової України, зазначають в "Укрзалізниці". Крім того, існує необхідність перегляду графіка руху через значне зниження пасажиропотоку, запровадження додаткових зупинок для контрольних операцій.
Телеграму про відповідне рішення передано в залізничні адміністрації, зокрема на адресу ВАТ "Російські залізниці" і Білоруської залізниці.
Крім цього, з проханням про припинення продажу квитків і коректування графіка руху пасажирських поїздів звернувся до "Укрзалізниці" і керівник самопроголошеного ДП "Кримська залізниця" Андрій Каракулькін.
"Прошу тимчасово обмежити попередній продаж проїзних документів на пасажирські поїзди, причіпні та безпересадкові вагони відправленням із початкових станцій з 1 червня 2014 року призначенням на станції ДП "Кримська залізниця", - наводить "Укрзалізниця" текст телеграми.
Наступного тижня за ініціативи "Укрзалізниці" заплановано тристоронню зустріч її представників, "РЗ" та Білоруської залізниці щодо врегулювання питання курсування поїздів та узгодження графіка на 2014-2015 рр.
"Укрзалізниця" приносить вибачення за тимчасові незручності. Попередній продаж квитків відновлять після узгодження графіка руху поїздів між усіма залізничними адміністраціями. Про відкриття попереднього продажу квитків буде повідомлено додатково", - зазначає "Укрзалізниця".

Коментарі
photo_camera

Регіональний етап конкурсу "Кращий студент України" пройшов у Тернополі, у п`ятницю, 17 листопада. 6 студентів змагалися...

Рятувальники і пожежники летовища у п`ятницю, 17 листопада, тренувалися ліквідовувати пожежу на літаку.  Останній раз...

У суботу, 18 листопада в західних областях пройдуть дощі, місцями можливий мокрий сніг.

1-2-3 грудня у тернопільському драмтеатрі відбудеться міжнародний джазовий фестиваль JAZZBEZ. Цього року вже дванадцятий...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up