В балон на 52 літри газу заправили 57,3 , розповіла тернополянка (оновлено)

В балон на 52 літри газу заправили 57,3 , розповіла тернополянка (оновлено)

У тернополянки в авто встановлений газовий балон на 52 літри. На АЗК «БРСМ-Нафта», що на вулиці Будного, балон заправили на 5 літрів більше.

 

- У мене авто Chevrolet Aveo, встановлена газова установка, - розповідає тернополянка Світлана Лазар. - Нещодавно заправляла авто на АЗК «БРСМ-Нафта». В авто балон на 52 літри, а заправили газу на 57, 3. "Нагріли" нас майже на 70 гривень. А як так по 70 гривень на кожному авто? Чек ми зберегли і вже скаржились на гарячу лінію. 

Це не перший випадок, коли тернополяни скаржаться на подібні ситуації при заправці "до повного" на "БРСМ". 

Ми надіслали інформаційний запит представникам АЗК «БРСМ-Нафта» з проханням пояснити ситуацію. Зауважимо також, що у статті на прохання читачки ми змінили її прізвище та марку авто. Але такий інцидент справді був (редакція має записи телефонних розмов з пані Світланою та чек - прим. ред.). До того ж, про подібні випадки розповідають й інші читачі.

У відповіді на запит нам повідомили, що після звернення читачки на гарячу лінію АЗК спеціалісти провели службове розслідування. Далі публікуємо пояснення проблеми за версією АЗК «БРСМ-Нафта»:

- Пані Світлана стверджує, що начебто її прізвище, вказане у статті не відповідає дійсності відповідно до її паспортних даних, - йдеться у відповіді на запит. - Пані Світлана постійно експлуатує і 4 листопада заправляла на АЗК під ТМ "БРСМ-Нафта" за адресою місто Тернопіль, вул. Будного, 21 автомобіль Chevrolet Tacuma, а не Chevrolet Aveo. У телефонній розмові з пані Світланою директор АЗК домовився про зустріч на 7 листопада, під час якої у її присутності особисто заправить газовий балон на її автомобілі та за її вимогою здійснить контрольний пролив паливо-роздавальної колонки на точність за допомоги повіреного метрологами еталонного мірника.

Як вказано у відповіді, зустріч відбулася у домовлений час, під час якої пані Світлана припустила, що піл час першої заправки 4 листопада не спрацював мультиклапан-відсікач.

- Згідно правил експлуатації більшості ГБО максимально допустима кількість газу, що заправляється у газовий балон, не може бути більше за 80% від його загального об'єму. Щоб не перебільшити норму ГБО обов'язково має бути обладнане мультиклапаном, так званим відсікачем, який припиняє потік газу, запобігаючи надлишковому наливу. За статистикою мереж АЗК та експертів з газобалонного обладнання на 50% ГБО такі відсікачі відсутні або несправні. У таких випадках паливо-роздавальна колонка продовжить заливати газовий балон до 100% його об'єму.

Як зазначили представники АЗК у відповіді на інформаційний запит, з читачкою вони дійшли згоди, що надлишковий налив у її газовий балон відбувся через те, що мультиклапан-відсікач на її ГБО не спрацював. За їхньою версією, зараз жінка не має претензій до мережі АЗК "БРСМ-Нафта" і висловлює незадоволення, що через її звернення до на сайт "20 хвилин" відбувся розголос даної ситуації за її участі.

- Також повідомляємо, що паливо-роздавальні колонки на усіх АЗК під ТМ "БРСМ-Нафта" систематично проходить повірку у метрологічних службах, тому ми запрошуємо усіх автовласників на будь-який наш АЗК для підтвердження точності наливу за допомогою повіреного метрологами еталонного мірника, - додають у відповіді. 
 

Шановні читачі, чи були подібні ситуації у вас? На яких заправках? Чи скаржились ви кудись і чи був зворотній зв'язок? А на яких заправках обслуговування хороше? 

Стежте за новинами Тернополя у: Facebook, TelegramInstagramViber та YouTube. 

Коментарі (48)
 • Александр Гармаш

  На этой сраной заправке мне даже бензин в бак 41л залили 47 (при том что лампа только загорелась, а значит как минимум 5 литров еще было в баке) и спросили доливать еще?  Про газ даже говорить не буду
 • Alexander Skrypchenko

  Офіційна відповідь Національної мережі АЗК "БРСМ-Нафта" на інформаційний запит Редакції тижневика "RIA плюс" №604 від 17 листопада 2017 року щодо заправки газом авто Світлани Лазар на АЗК 04.11.2017 за адресою: місто Тернопіль, вул. Будного, 21  Після звернення пані Світлани на гарячу лінію Національної мережі АЗК "БРСМ-Нафта" 04 листопада 2017 року щодо заправки її газового балону марки DORMAKSAN ємністю 52 літри газом у кількості 57,38 літрів спеціалістами мережі проведено службове розслідування. Інформуємо про його результати:

  пані Світлана стверджує, що начебто її прізвище, вказане у статті "В балон на 52 літри газу заправили 57,3 (для обговорення)" за посиланням https://te.20minut.ua/Podii/v-balon-na-52-litri-zapravili-57-3-litri-gazu-dlya-obgovorennya-10650530.html не відповідає дійсності відповідно до її паспортних даних (чому її названо Лазар в інформаційному матеріалі, який вийшов за її скаргою до редакції Інтернет-видання "20 Хвилин" https://te.20minut.ua, вона не має гадки);

  пані Світлана постійно експлуатує і 04.11.2017 заправляла на АЗК під ТМ "БРСМ-Нафта" за адресою місто Тернопіль, вул. Будного, 21 автомобіль Chevrolet Tacuma, а не Chevrolet Aveo, як стверджує Мар'яна Дохват, що є автором статті "В балон на 52 літри газу заправили 57,3 (для обговорення)" за посиланням https://te.20minut.ua/Podii/v-balon-na-52-litri-zapravili-57-3-litri-gazu-dlya-obgovorennya-10650530.html

  у телефонній розмові з пані Світланою директор вказаної вище АЗК під ТМ "БРСМ-Нафта" домовився про зустріч на 07.11.2017, під час якої у її присутності особисто заправить газовий балон на її автомобілі та за її вимогою здійснить контрольний пролив паливо-роздавальної колонки на точність за допомоги повіреного метрологами еталонного мірника. Зустріч відбулася у домовлений час на АЗК "БРСМ-Нафта" за адресою місто Тернопіль, вул. Будного, 21, під час якої пані Світлана висловила задоволення наливом газу та припустила, що 04.11.2017 під час заправки газом не спрацював мультиклапан-відсікач. Згідно правил експлуатації більшості ГБО максимально допустима кількість газу, що заправляється у газовий балон, не може бути більше за 80% від його загального об'єму. Щоб не перебільшити норму ГБО обов'язково має бути обладнане мультиклапаном, так званим відсікачем, який припиняє потік газу, запобігаючи надлишковому наливу. За статистикою мереж АЗК та експертів з газобалонного обладнання на 50% ГБО такі відсікачі відсутні або несправні. У таких випадках паливо-роздавальна колонка продовжить заливати газовий балон до 100% його об'єму. Таким чином, зі Світланою ми дійшли згоди, що надлишковий налив у її газовий балон відбувся через те, що мультиклапан-відсікач на її ГБО не спрацював.

  наразі пані Світлана не має претензій до мережі АЗК "БРСМ-Нафта" і висловлює незадоволення, що через її звернення до Інтернет-видання "20 Хвилин" відбувся розголос даної ситуації за її участі.

  У зв'язку з вищевикладеним вимагаємо виправити недостовірну інформацію у вищезазначеному інформаційному матеріалі та викласти вищевикладені результати службового розслідування мережі АЗК "БРСМ-Нафта".

  Також повідомляємо, що паливо-роздавальні колонки на усіх АЗК під ТМ "БРСМ-Нафта" систематично проходить повірку у метрологічних службах, тому ми запрошуємо усіх автовласників на будь-який наш АЗК для підтвердження точності наливу за допомогою повіреного метрологами еталонного мірника.

  Анонім reply Alexander Skrypchenko

  а жінка знає , що ви з нею зустрічались?)
 • Володимир Кульба

  Я тоже замітив що балон "розтягнувся" раніше до повного влізало 35-36л (балон 600*200 тороїдальний) а зарас всі 42л. і то на БРСМ і на ОККО

  Ігор reply Володимир Кульба

  От-от, в пан Skrypchenko тут якусь єрєсь несе про несправні балони
 • Orest Pashin

  В БРСМ найкраще пальне, найнижці ціни, купа клієнтів та схоже це когось дратує.

  David Starr reply Orest Pashin

  Пальне всюди однакове.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
10:41 У лікарнях Тернополя перебуває більше сотні пацієнтів з коронавірусною інфекцією 10:04 Карантин по-новому: з 20 вересня в Україні почали діяти нові правила. Що треба знати 09:28 За добу на Тернопільщині понад 170 випадків Covid-19. Дані по Україні 09:00 Долар росте третій день поспіль. Скільки коштує валюта після вихідних Від читача 10:26 Оренда житла з правом викупу: що це таке та на що звернути увагу 08:03 Сьогодні, 20 вересня: Всенародний День Батька 06:30 Вигідний шопінг: де у Тернополі купити новий стильний одяг за SUPERЦІНОЮ (новини компаній) 21:02 Дощ, знову дощ і осінь. Яким Тернопіль та його жителів побачив журналіст "20 хвилин" (ФОТОРЕПОРТАЖ) photo_camera 20:01 Приклад для інших, або урок для мене: вчитель з Кременеччини протестуватиме під міськрадою. Чому? 19:02 Вінчання у Тернополі: скільки коштує та які заборони діють в церквах різних конфесій. Ми порівняли stars 18:02 На що готова заради перемоги? Ексклюзивне інтерв’ю з учасницею «Міс Україна» Софією Старжинською photo_camera stars 17:00 Година паління кальяну завдає шкоди організму, як 100 викурених сигарет 16:03 У парку "Топільче" капітально відремонтують сходи, які ведуть до підвісного мосту 15:02 Район, у якому я живу. Що ви знаєте про «Аляску»? stars 14:03 "Я вивчив англійську самостійно". Ми зібрали корисні поради та ресурси, які стануть вам у нагоді play_circle_filled photo_camera stars 13:04 Рейди: від початку вересня на дев'ятьох паліїв склали адмінпротоколи. Що їм загрожує 12:00 "Максимально просто і без жодної корупції": українці зможуть розмитнювати авто через Дію 11:05 Доплати до пенсій у 2022 році: хто та скільки отримає
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up