В парку "Нацвідродження" захоплення землі й багатоповерхові будови

Зелені зони в доброму місці – ласі шматки для дерибану. Оком на них накидають і комерсанти, і  забудівники, і навіть духівники… 

В парку "Нацвідродження" захоплення землі й багатоповерхові будови

З останніх новин: в Свято-Троїцькому духовному центрі огородили зайвих півгектара парку, а трохи далі на 60-ти сотих, стартували будівельні роботи з спорудження чи то "Екоготелю" чи то "Спортивної бази для дівчат…".

Детальніше про ці біди читайте в постах депутатів міської ради на ФБ.

 

Коментарі (9)

Ви не авторизовані

 • Sana Go

  Цікаво яким чином територія того майданчика що хочуть забудувати нібито "спортивною школою" чи готелем опинилася поза межами парку якщо вона є в парковій зоні. І щось це підозріло дуже що того ж року як її виключили з межі парку за 1 чи 2 місяці дістали там дозвіл на будівництву того готелю.
 • Таня Андраш

  А хтось має це контролювати?  Чи мер міста отримує відкати та робить що хоче?

  Срегій reply Таня Андраш

  Дозвольте нагадати як жила (і живе) доця нашого мера (та і мер відповідно): http://versii.if.ua/novunu/rozkishne-zhittya-dochka-mera-ternopolya-sergiya-nadala-hizuyetsya-vidvidinami-naydorozhchih-goteliv-svitu-foto/ і всі ваші питання відпадуть автоматично...
 • Анонім

  Це в нашу з вами кішеню залізають, наші, громади, парки забодовують. Не жиди-москалі, а ті, кого ми з вами обрали. І вина в тому наша, і не треба знову перекладати провину на бабок. Бабки не "відпочивають" у будках коло Театрального майдану, не п`ють каву в забудові біля "Родини". Думайте.
 • Анонім

  Хто буде "щось робити"? У людей усі розмови про роботу в Польщі. Привезуть гроші і підуть в незаконні забудови їсти-пити. Немає єдності у досягненні мети. Є співучість, вишиванка, бараболя та балачки щодо прагнення незалежності від міфічних жидів-москалів.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up