Як молодь на Театралці бажала «здоров’я» Путіну

Молодіжні організації та студентські колективи міста організували антипутінську акцію «Путін на Марс!» у неділю, 18 березня.


Як молодь на Театралці бажала «здоров’я» Путіну

На Театральному майдані зібралося близько півсотні молодих активістів, які не бажають миритися із путінським режимом. Юнаки із яскравою громадянською позицією, незважаючи на погодні умови, прийшли, щоб висловити своє обурення злочинній діяльності російського президента.

На Театралці проходили імпровізовані вибори: усі бажаючі мали змогу написати на виборчому бюлетені щирі побажання Путіну-царю. Хлопці не скупилися на «приємні» слова подяки, раз-по-раз обливаючи кандидата нецензурною лексикою.

  • Накипіло просто, розумієте, - пояснює своє обурення студент, що волів залишитися інкогніто. – Я прийшов, щоб висловити свій протест, щоб показати своє неприйняття путінського правління. У бюлетені я побажав йому всього найкращого: щастя, здоровля, многая літа.

Завершили акцію своєрідним флешмобом. Юнаки вишикувались в шеренгу і голосно виголосили мантру, яка вже довгий час на вустах у всіх українців - «Крим – це Україна».

Коментарі (2)
  • Петро Білецький

    Проплачена реклама Путіна як надлюдини. Світ зараз старається не помічати його, ігнорувати і не вести розмов про нього, а ви тут його рекламою займаєтесь. Просто використали тупих студентів які ше нічого не соображають. Носяться там з типи картинками Лугандонії і роздають людям.....фуууу... Я б такого гімна навіть в руки не брав. Куда дивиться наша прокуратура???
  • Тернополянин

    Маленькі,перепудилися ,личка закривають,і це  у Тернополі. Такий сильний страх перед Путіном. Ну а що,а вдруг він тай тово,і що тоді,і куди тоді. А так ніби то і не я був. Куртка моя,але я не я. Та я он навіть календарик з вашим фото маю,пасматрітє, ди и извєнітє шо плоха гаварю па рускі))

    А оце "Вася,тобі пе*да,я їду до тебе" - так взагалі шедевр.  Та той вася тебе вже 4 рік там чекає-недочекається,і воєнком не проти щоб ти туди поїхав,до васі,але попробуй тебе спіймай))  Клоуни короче,як у якійсь відсталій африканській країні.

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up