Як військові 105-ї окремої бригади відточують навички з евакуації поранених

Як військові 105-ї окремої бригади відточують навички з евакуації поранених

Як відбуваються тренування військових з евакуації поранених в умовах наближених до бойових, показали в тернопільській бригаді.

Світлини з бойового тренування публікує 105 окрема бригада територіальної оборони ЗСУ.

— Тренування починається із заходів з надання першої домедичної допомоги та продовжується до передачі пораненого на наступну ланку медичної евакуації. Такі тренування є важливими, оскільки закріплення навичок дозволяє підготувати бійців до дій у критичних ситуаціях, де послідовність їх виконання та вчасність рятує життя, — йдеться в повідомленні.

На зображенні може бути: 3 людини

Відео дня

На зображенні може бути: 3 людини

Особовий склад у взаємодії з бойовими медиками відпрацьовує різні методи, такі як використання евакуаційних нош, переміщення поранених в екстремальних умовах, передачу пораненого до стабілізаційного медичного пункту.

На зображенні може бути: 2 людини та текст

Нагадаємо, раніше «20 хвилин» повідомляли що почесну нагороду від Головнокомандувача ЗСУ отримав і тернополянин Микола Шевчук, який захищає Україну від російського ворога у гарячих точках. Нагорода «Срібний Хрест» від головкома ЗСУ Олександра Сирського для нього – приємна несподіванка та мотивація.

Читайте також: 

Приклад для побратимів і Воїн — з великої букви. Тернополянин отримав «Золотий хрест» 

«Головне — не розчаровуватися»: історія відновлення військовослужбовця Назара Скиби 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up