Жінок із особливими потребами перетворили на Попелюшок

Святкову фотосесію на катері влаштували для шести жінок із обмеженими можливостями в рамках всеукраїнського благодійного проекту “Жіночність без границь”.
Жінок із особливими потребами перетворили на Попелюшок

Шестеро жінок Тернопільщини відгукнулися, аби взяти участь у фотосесії та показати, що навіть обмежені фізичні можливості не перешкода, щоб бути красивою та чарівною.

 - Таку акцію в нашому місті проводять вперше, до того вона відбувалася у Львові. - розповідає співорганізатор проекту, власниця салону краси “Міра” Мирослава Денисюк. - Дівчатам та жінкам із такими особливостями треба допомогти відчути себе потрібними, аби вони не розчаровувались в житті. Одна із дівчат, яка погодилася взяти участь у проекті, розповіла мені, що навіть не мріяла ніколи, що колись їй випаде нагода побути Попелюшкою: в красивій сукні, із зачіскою та макіяжем.

Участь в проекті взяли четверо жінок на інвалідних візках та ще дві - на милицях. Їм зробили красиві зачіски та макіяж, одягнули у вечірні сукні - аби влаштувати фотосесію на катері.

Previous Next

 - В 2012 році зі мною трапилося нещастя: я впала з велосипеда, і внаслідок отриманих травм тепер одна моя нога коротша за іншу, - розповідає ініціатор такої акції в Тернополі 19-річна Марія Нихлюк. - Колись я була тоненька-худенька, однак лікувалася в тому числі і гормонами, тож набрала вагу. Тепер маю інвалідність, ходжу з милицею. Однак цей проект має показати, що ми красиві, незважаючи ні на що.

Після Тернополя проект відбудеться у Вінниці. Підсумкова фотовиставка відбудеться в Києві. Таким чином організатори проекту хочуть привернути увагу до проблеми людей з особливими потребами, і мають надію на те, що вдасться знайти розуміння влади і партнерів, щоб облаштувати громадські місця пандусами.

Коментарі (1)

Ви не авторизовані

  • Олег Кубіцький

    Замість проводити фотосесії, краще б обладнали усі місця, де є у місті сходи,пандусами і пустили б по місту хочаб один транспортний засіб пристосований для людей з обмеженими можливостями , в ТЕРНОПОЛІ ПОВНІСТЮ ВІДСУТНІ ВБИРАЛЬНІ ПРИСТОСОВАНІ ДЛЯ ОСІБ З ОБМЕЖЕНИМИ МОЖЛИВОСТЯМИ
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook