Знайшли водійку, яка збила велосипедиста. Вона знала про аварію, але втекла

Знайшли водійку, яка збила велосипедиста. Вона знала про аварію, але втекла
  • Водійка Opel Insignia, колір - мокрий асфальт, 16 серпня, приблизно о 9:00 на перехресті біля Старої піцерії і Візового центру втекла з місця ДТП, навіть не зупинившись. ЇЇ розшукувала поліція. Друзі потерпілого з допомогою журналістів "20 хвилин" просили відгукнутися свідків події.
  • Винуватицю аварії встановили. 

- Допоможіть знайти свідків ДТП!!! - із таким закликом до тернополян звернувся Андрій Пелех. – Невідома збила велосипедиста і втекла з місця ДТП. Автомобіль Opel Insignia, колір - мокрий асфальт.  Імовірно, що залишилися пошкодження на бампері і (або) крилі. Хтось може сказати “Чого ж зразу втекла? Може зачепила і навіть не відчула ..?” Але три відкриті переломи на нозі зводять ці домисли до нуля. 

Чоловік розповів, що в ДТП потрапив його друг Віктор. Він – у  лікарні. Потерпілого велосипедиста прооперували, у нього виявили відкриті переломи.

Минув тиждень – водійку таки розшукали.

Відео дня

У поліції розповіли, як шукали винуватицю аварії.

- 16 серпня ми отримали повідомлення про те, що на перехресті вулиць Танцарова і Шашкевича збили велосипедиста. Водій авто залишила місце ДТП. У ході проведення розшукових заходів відділ розшуку та опрацювання матеріалів управління патрульної поліції встановив автомобіль та водія, яка здійснила наїзд. Це - 25-річна тернополянка. Вона рухалась вулицею Танцорова у бік площі Героїв Євромайдану. Перехрестя перетинала, виїжджаючи з другорядної і мала б надати перевагу в русі велосипедистові, який рухався головною дорогою. Водійка знала, що здійснила наїзд на людину, але залишила місце аварії. Наразі машину вилучили для проведення експертизи. Розслідування триває, - розповіла речник управління патрульної поліції в області Катерина Басалига. 

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (13)
  • Павло Бачинський
    Позбавити права керувати транспортними засобами, обрати запобіжний захід...хай знає...
  • Анонім
    Нехай автомобіль вилучать ,продадуть на аукціоні , гроші від продажу машини направити на лікування потерпілого ,а водійку відправити в колонію строгого режиму років так на 10 рукавиці шити.
  • Теодор Мармонтов
    То як шукали??? Ви заголовки з рандомгенератора берете?
    Теодор Мармонтов reply Теодор Мармонтов
    John Bonny базару нема... Ви заголовок прочитали? А текст?
    John Bonny reply Теодор Мармонтов
    Теодор Мармонтов не важко здогадатися, що за допомогою камер відеоспостереження було встановлено реєстраційний номер автомобіля, а далі -- кастинг підозрюваних (водійок)
  • Діонісій
    хреново наша поліція працює,
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
22:00 Фотопастка на Тернопільщині «спіймала» родину борсуків play_circle_filled 21:00 Як і де отримати безоплатну паліативну допомогу на Тернопільщині: алгоритм дій та перелік лікарень 20:00 Експерт пояснив чому росіяни почали запускати дрони вдень і навіть на Західні області play_circle_filled 19:02 ДТП біля Синяви: четверо загиблих, з них двоє дітей з однієї родини. Що ще відомо Від читача 17:11 Служба зайнятості у смартфоні 18:00 Охочі можуть збивати дрони й отримувати 100 000 гривень на місяць 17:30 У тернопільської молоді запитали як вони хочуть відзначати свій день 17:00 У Тернополі патрульні розшукали 92-річного чоловіка, який вийшов з дому та не повернувся 16:30 На Микулинецькій обмежать рух через ремонт дороги 16:03 Затопило цокольні приміщення, двір перетворився на болото: наслідки підтоплення на Галицькій photo_camera 15:30 Шукають свідків ДТП біля поліклініки, в якій під колесами вантажівки загинула жінка 14:50 На Тернопільщині затримали посадовця комунальної установи за вимагання 50 тисяч гривень photo_camera 14:20 Тернополянка Іванна Дяченко стала чемпіонкою Європи з веслування на байдарках і каное 13:40 Через аварію в Підгородньому четверо людей опинились в лікарнях 13:15 Підпалив релейну шафу, готував теракт — підозрюють жителя Чортківського району на Тернопільщині 12:36 ДТП на Будного: збили пішохода 12:25 У Києві застрелили полковника СБУ 12:00 Ворожі канали поширюють фейк про «крематорій у Тернопільській області» 11:30 Відкачують воду, є підтоплення на кількох вулицях: наслідки негоди у Тернополі photo_camera 11:02 Біля «Подолян» перекрили дорогу. Що роблять і коли рух транспорту відновлять?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up