Зруйновані дороги, підтоплені вулиці та городи: негода наробила біди на Тернопільщині (ФОТО)

Зруйновані дороги, підтоплені вулиці та городи: негода наробила біди на Тернопільщині (ФОТО)
Фото з групи Коропець-ІНФО

Найкритичніша ситуація в селі Світле (Вадова) Коропецької селищної ради.

Про наслідки вчорашньої стихії повідомляють у групі Коропець-інфо та Коропецькій селищній раді. Люди публікують фото і відео зруйнованих доріг і затоплених вулиць та господарств. 

— село Світле_зруйнована дорога в нижній частині села, на 17:00 20.07 ліквідовано обрив електроліній, але наразі знеструмлено 7 будинків, — написав і опублікував фото Дмитро Данчук.

Відео дня

— Наслідки негоди в селі Світле на 16 годину, — написав і опублікував фото в цій групі Олександр Луговий.

— Найкритичніша ситуація по вул. Лесі Українки (Вагнірівка) за результатами оцінки наслідків, —  повідомляє Коропецька селищна рада.

Як повідомляє Коропецька селищна рада, відбулося Термінове засідання ТЕБ НС за наслідками стихії у Коропці 20.07.2021 за участі представників ДСНС @Василь Старик (19 ДПРЧ, 4ДПРЗ ГУ в Тернопільськів обл), райелектромереж, газового господарства, місцевої пожежної комади та комунальних служб.
Працювали мобільні групи для оцінки результатів та ліквідації наслідків негоди, вжили всіх можливих на даний час заходів.
Обговорили пріоритет відновлення дорожного покриття для забезпечення під'їзду, можливість подачі електроенергії.
📌Найкритичніша ситуація в селі Світле (Вадова), де водотоком частково зруйнована дорога на спуску в село, а в самому селі окремими ділянками дорога зруйнована вщент.
Знеструмлено кілька будинків від падіння бенноної опори лінії та обриву на ній внаслідок падінння багатовікових дерев.
📌Також знеструмлено хутір Кізя (село Садове), затоплена під''їзна дорога на сам хутір.
📌По вул. Л.Українки (Вагнірівка, гора) та вул. Надвода (городище) дорога зрунована окремими відтинками повністю, вирва глибиною до метра.


📌По вулиці І.Франка (Луги) вихід річки Коропець на заплаву, підтоплення присадибних ділянок, господарських споруд
📌Дорога обласного значення Нижнів-Бучач на серпантинному спуску до Коропця, яка і так була в жахливому стані, "вбита" остаточно - знесена різнофракційним щебенем, повиривані "клапті" асфальту, нарізані борозни(((((
Просимо з розумінням віднестись до ситуації адже це стихія, яка трохи стихла, але не факт, що остаточно, — йдеться у повідомленні.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі

keyboard_arrow_up