Гроза. Ясна погода протримається у Тернополі зовсім недовго в ранковий час, а вже вдень небо вкриється хмарами. З середини дня і до його кінця йтиме дощ.
Температура повітря у Тернополі коливатиметься від + 9 до +18, повідомляє sinoptik.ua.
30 квітня погоду області визначатиме проходження атмосферних фронтів від циклону з центром над західною Україною, повідомляє Тернопільський центр з гідрометеорології.
Область: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасні дощі, грози, подекуди град. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 8 – 13º тепла, вдень 18 – 23º тепла.
Місто: Хмарно з проясненнями. Вночі без істотних опадів. Вдень короткочасний дощ, гроза, град. Вночі та вранці слабкий туман. Вітер західний, 7 – 12 м/с. Температура вночі 9 – 11º тепла, вдень 20 – 22º тепла.
30 квітня вшановується пам'ять преподобного Зосими, ігумена Соловецького. Зосима і Саватій вважаються у народі заступниками бджіл і пасічників. До цього часу уже і береза, і вільха розпускаються. Якщо береза перед вільхою лист розпустила, то чекали сухого літа, а якщо вільха перед березою, то пророкували мокре літо. З 30 квітня по 5 травня можна почути перше кування зозулі.
"20 хвилин" бажає вам гарного дня за будь-якої погоди.
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 29 від 16 липня 2025
Читати номер