Відкритий чемпіонат України з велосипедного спорту серед юнаків та дівчат, а також 24 велоперегони пам’яті майстра спорту Володимира Філіпенка, відбулися на Тернопіллі з 7 до 9 вересня.
Участь у чемпіонаті взяли 28 команд із 16 областей України, а також закордонна команда з білоруського Бреста. Загалом змагались 160 велосипедистів у гонці на час, індивідуальній груповій гонці та гонці критеріум, подолавши більше двох сотень кілометрів тернопільських шляхів.
Додамо, що окрасою чемпіонату стала гонка критеріум, яка відбувалася безпосередньо на міських автошляхах. А нагородження призерів відбулося поблизу готелю "Тернопіль".
До речі, призером у індивідуальній гонці на час став тернополянин Юрій Щербань, який посів друге місце у змаганнях юнаків.
Результати чемпіонату України:
Групова гонка
Юнаки:
1м. – Пономар Андрій (Чернігівська обл.)
2м. – Кость Віталій (Миколаївська обл.)
3м. – Стецюк Вадим (Хмельницька обл.)
Дівчата:
1м. – Плоцідим Ананстасія (Хмельницька обл.)
2м. – Нагуляк Дарина (Хмельницька обл.)
3м. – Зайчук Валерія (ОК ім. І.Піддубного)
Молодші юнаки:
1м. – Никипілов Олексій (Донецька обл. )
2м. – Кабашний Валентин (Харківська обл. )
3м. – Хацинський Кирил (Львівська обл. )
Молодші дівчата:
1м. – Сафронюк Наталія (Хмельницька обл.)
2м. – Трубчанінова Софія (Харківська обл. )
3м. – Калинюк Марина (Хмельницька обл.)
Індивідуальна гонка на час
Юнаки:
1м. – Пономар Андрій (Чернігівська обл.)
2м. – Щербань Юрій (Тернопілька обл. )
3м. – Хотульо Денис (Чернігівська обл. )
Дівчата:
1м. – Нагуляк Дарина (Хмельницька обл.)
2м. – Малінова Діана (Донецька обл. )
3м. – Богдан Аліна (Харківська обл. )
Молодші юнаки:
1м. – Єрмак Марк (ОК ім. І.Піддубного)
2м. – Сімон Семен (ОК ім. І.Піддубного)
3м. – Кришталь Олександр (Хмельницька обл. )
Молодші дівчата:
1м. – Балюк Єлизавета (Вінницька обл. )
2м. – Червотюк Катерина (Хмельницька обл. )
3м. – Махонько Вероніка (Житомирська обл. )
Гонка Критеріум:
Юнаки:
1м. – Пономар Андрій (Чернігівська обл.)
2м. – Хотульо Денис (Чернігівська обл. )
3м. – Савчук Іван (Хмельницька обл. )
Дівчата:
1м. – Калинюк Юлія (Хмельницька обл. )
2м. – Нагуляк Дарина (Хмельницька обл.)
3м. – Марущук Алла (Донецька обл. )
Молодші юнаки:
1м. – Сімон Семен (ОК ім. І.Піддубного)
2м. – Кришталь Олександр (Хмельницька обл. )
3м. – Єрман Марк (ОК ім. І.Піддубного)
Молодші дівчата:
1м. – Махонько Вероніка (Житомирська обл. )
2м. – Трубчанінова Софія (Харківська обл. )
3м. –Балюк Єлизавета (Вінницька обл. )
Стежте за новинами Тернополя у Telegram.
№ 13 від 27 березня 2024
Читати номер