"Нива" поступилась "Минаю" і завершила сезон у середині турнірної таблиці

В заключному матчі сезону 2018-2019 футболісти тернопільської "Нивв" програли закарпатському "Минаю" з рахунком 1:2.

Домашня гра "Ниви" відбулася 25 травня на Тернопільському міському стадіоні та зібрала більш ніж дві тисячі глядачів.

Щоправда, потішити своїх прихильників тернополяни не зуміли. Уже на 4-ій хвилині зустрічі відзначився півзахисник "минайців" Василь Пиняшко. Гравець скористався провалом правого флангу оборони господарів.

У середині другого тайму подвоїв рахунок нападник "Минаю" Анатолій Нурієв. Гравець замкнув подачу партнера з правого флангу.

Проте "Нива" без забитого м'яча поле не покинула. На останніх хвилинах зустрічі до атаки тернополян вдало підключився центральний захисник Вадим Хохлов. Після подачі з кутового оборонець головою відправив м'яч у ворота.

- Нам було дуже не легко, - каже естонський наставник ужгородського "Минаю" Кирило Куренко. – Ще у першому таймі пройшла злива і поле стало важким. Наші футболісти фізично підсіли. Але я дякую їм, що вони дотерпіли і здобули перемогу.

Наставник "Ниви" Василь Малик каже, що його підопічні виглядали краще за суперника, але поступилися.

- Нас підвела реалізація гольових моментів, - коментує пан Малик. – У деяких аспектах ми переважали суперника. На жаль, майстерність чужих футболістів вийшла на перший план. У нас молода команда і футболісти ще не настільки досвідчені. Власне тому і поступилися. Я прошу вибачення у наших вболівальників, які прийшли на заключний матч сезону. Ми старалися, але не завжди у футболі виграє той, хто має більше гольових моментів. Сьогодні так. Сподіваємося, що новий сезон принесе нам нові перемоги.

Додамо, що "Нива" завершила сезон на шостому місці у турнірній таблиці, а "Минай", завдяки здобутій перемозі, виграв Групу А Другої ліги і наступний сезон розпочне у дивізіоні класом вище.

Наразі на футболістів "Ниви" очікує нетривале міжсезоння. Гравці отримають двотижневу відпустку, після чого розпочнуть підготовку до наступного сезону. Попередньо, новий сезон у чемпіонаті Другої ліги стартує у середині липня.

ДОВІДКА

Турнірна таблиця за підсумками сезону 2018-2019 років:

1. "Минай" (Ужгород) – 27 матчів (49 очок), 2. "Черкащина-Академія" (Білозір'я) – 48, 3. "Полісся" (Житомир) – 45, 4. "Нива" (Вінниця) – 45, 5. "Верес" (Рівне) – 41, 6. "Нива" (Тернопіль) – 36, 7. ФК "Калуш" – 36, 8. "Чайка" (Петропавлівська Борщагівка) – 31, 9. "Поділля" (Хмельницький) – 25, 10. "Буковина" (Чернівці) – 21.