У Тернополі пройшов чемпіонат України з веслування на байдарках та каное серед ветеранів

28-29 серпня на «Водній арені «Тернопіль», спорудженій в рамках реалізації програми
Президента України «Велике будівництво», проходив Чемпіонат України з веслування на байдарках та
каное серед ветеранів. Змагання такого рівня «Водна арена» приймала вперше.

Церемонія відкриття відбулася за участі високоповажних гостей, а саме: президента федерації
каное Тернопільщини Кузяка Віктора Степановича, заступника голови облдержадміністрації
Устенка Віктора Володимировича, начальника управління сім’ї та молоді Тернопільської обласної
державної адміністрації Човгана А.А., головного тренера України з веслування на байдарках та каное, ЗМСУ, дворазового Олімпійського Чемпіона Чебана Ю., президента ФКУ Чернишова С.О., заслуженого тренера СССР, заслуженого тренера України, Чеснакова Є.Г.

На фото з ліва на право, Човган А.А., Чебан Ю., Устенко В.В., Чернишов С.О.,
Чеснаков Є.Г.

Відео дня

У змаганнях прийняло участь 110 учасників з Тернополя, Києва, Одеси, Вінниці, Житомира, Херсону, Черкас, Львова, Запоріжжя, Івано-Франківська, Миколаєва, Дніпра, Чернігова, а також спортсмени з Білорусії.

Шестеро тернопільських спортсменів змагались на дистанціях 200, 500 і 1000 метрів в байдарках
одиночках, двійках і четвірках і здобули серед усіх учасників найбільше медалей. Зокрема, майстер спорту України Сінькевич Сергій виборов 2 золотих і 1 срібну медаль. Окрім того, що Сергій – діючий спортсмен, він також є тренером майстра спорту України Юзюка Владислава, котрий отримав у чемпіонаті найбільшу кількість золотих нагород – 7 медалей. Результатом змагань для майстра спорту України Куземка Віталія стали 4 золотих і 2 срібних медалі. Кандидат в майстри спорту Комадовська Валентина виборола 2 бронзових, а майстер спорту України Завацький Богдан – 1 сріблу нагороду.

На фото з ліва на право, Юзюк Владислав, Куземко Віталій, Комадовська Валентина, Сінькевич Сергій.

На фото нижче золотий фініш байдарки двійки в складі Куземка Віталія та Юзюка Владислава.