Від Читачів

Від Читачів

Жителі Тернопільщини, як і весь народ України, допомагають наблизити перемогу над загарбниками усіма можливими силами: донатять захисникам, допомагають переселенцям, печуть хліб і печиво, готують звичайну та дегідровану їжу, виготовляють спецодяг, речі, пристрої, що стають у нагоді воїнам та багато ін. Ті краяни, хто має роботу – чесно працюють, аби своїми податками підтримати державу. А ті, хто залишився без роботи - активно долучаються до «Армії відновлення» - суспільно корисних робіт, які запроваджуються державою під час воєнного стану, мають оборонний характер, до робіт з ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного, природного та воєнного характеру.

Досить часто через різні життєві обставини батько або мати дитини вступають у новий шлюб і створюють сім’ю з іншою людиною. Тоді виникає питання щодо процедури усиновлення дитини другим з подружжя та внесення зміни до актового запису про народження дитини.

У разі незгоди одним із батьків щодо зміни прізвища дитини спір між ними може вирішуватися органом опіки та піклування або судом. Під час вирішенні спору приймаються до уваги виконання батьками своїх обов'язків щодо дитини, а також інші обставини, які засвідчують відповідність зміни прізвища інтересам дитини.

Ваучер на навчання видається службою зайнятості деяким категоріям громадян, які не зареєстровані в центрах зайнятості як безробітні і мають професійно-технічну, фахову передвищу чи вищу освіту.

Мінфін розробив та подав до Верховної Ради України законопроєкт, який скасовує ряд податкових пільг для малого та середнього бізнесу вже з 1 липня 2023 року

"Велика приватизація" звучить як щось таке, від чого ми не виграємо. Чи це так? Чи це корисний проєкт для України? Розбиралися у складних речах простими словами.

Постановою Кабінету Міністрів України від 30.03.2023 № 446 затверджено новий «Порядок реєстрації, перереєстрації зареєстрованих безробітних та ведення обліку осіб, які шукають роботу».

Як в умовах війни усиновити дитину другого з подружжя

Відбулася ділова зустріч директора Тернопільського обласного центру зайнятості Василя Олещука та начальника Підволочиського управління Тернопільської філії Тернопільського ОЦЗ Ірини Левицької з приватним підприємцем Олегом Мартинюком. Під час зустрічі підприємець розповів про шлях від початківця до надійного виробника, про фермерство під час війни, поділився планами на майбутнє.

Держава пропонує роботодавцям три види компенсацій ЄСВ.

keyboard_arrow_up