Від Читачів

Відповідно до Закону України від 19.10.2000 № 2052-III «Про приєднання України до Конвенції про вручення за кордоном судових...

У Зборівському міському парку в рамках святкування Дня молоді фахівці райцентру зайнятості провели профорієнтаційний квест...

У Шумському РЦЗ відбувся День відкритих дверей за участю представників Тернопільського міського жіночого клубу «Відродження...

З цим боротися неможливо, і сам грішний, і все ж... Останнім часом ловлю себе на думці, що, не заглянувши до facebook, відчуваю...

Отримав сьогодні папірець з "Тернопільводоканалу"

25 червня 2017 року відбудуться щорічні велосипедні змагання «Петриків крос – кантрі - 2017» для велосипедистів аматорів Тернопільської області. У змаганнях можуть взяти участь діти та дорослі.

23 червня своє професійне свято святкують державні службовці. День державної служби відзначається в Україні щорічно з 2003 року в День державної служби Організації Об’єднаних Націй, згідно з Указом Президента від 04.04.2003 №291/2003 «Про День державної служби» Ураховуючи роль державної служби у процесі становлення України як суверенної, незалежної, демократичної, соціальної, правової держави та підтримуючи рішення Генеральної Асамблеї ООН.

Святкуємо разом міжнародний день йоги

Реєстрація прав власності на нерухоме майно здійснюється державним реєстратором або нотаріусом, який діє як державний реєстратор.

21 червня в Тернопільському обласному управлінні лісового та мисливського господарства під керівництвом начальника Олега Яремка, за участю керівників підприємств відбулася виробнича нарада.

У Будинку праці, що в Тернополі, відбувся семінар-практикум для заступників директорів з навчально-виховної роботи опорних шкіл області та загальноосвітніх навчальних закладів І-ІІІ ступенів об’єднаних територіальних громад, які планують стати опорними школами.

Апостольська пенітенціарія для збільшення побожності вірних та для спасіння душ, на прохання Архиєпископа і Митрополита Тернопільсько-Зборівського УГКЦ Василія (Семенюка), надала можливість усім прочанам до Чудотворної Божої Матері, що знаходиться в храмі Непорочного Зачаття Пречистої Діви Марії в с. Буцнів, що поблизу Тернополя, отримати повний відпуст.

Чергове засідання молодіжного клубу «Шлях до успіху» відбулося у Чортківському районному центрі зайнятості за участю косметолога Світлани Міщанчук.

Команда ветеранов «Днепра» готова к новым вызовам!