Від Читачів

Цигани дальше товчуться по автовокзалі Посилання на джерело: https://te.20minut.ua/pre_add_my_news

20 березня 2017 р. в Луцькому інституті розвитку людини відбувся круглий стіл на тему: «Правовий статус та соціальний захист...

Мені 8 років. Мама вживає алкоголь. Купує баночки календули і валер’янки і їх п’є.

Сьогодні, 23 березня 2017 року у Тернопільській ЗОШ І-ІІІ ступенів №13 імені Андрія Юркевича відбулася зустріч працівників...

Тернопільский національний економічний університет, факультет фінансів ТНЕУ, кафедра фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ, проект «Фінансова просвіта / Financial education», студентський науковий гурток кафедри фінансів ім. С.І. Юрія ТНЕУ «Фінансова просвіта / Financial education», циклова комісія фінансових і загальноекономічних дисциплін Галицького коледжу ім. В. Чорновола, гімназія «Гармонія» Галицького коледжу ім. В’ячеслава Чорновола, Тернопільська СЗОШ І ст. повного дня з поглибленим вивченням основ економіки, коледж економіки, права та інформаційних технологій ТНЕУ, Тернопільський обласний комунальний інститут післядипломної педагогічної освіти, Товариство «Міщанське братство в м. Тернополі» приєднається до міжнародної ініціативи «Глобальний тиждень грошей», в рамках якого у різних країнах світу відбуваються заходи для дітей та молоді з метою підвищення обізнаності про важливість фінансової освіти і фінансової інтеграції.

Цікавитесь німецькою мовою, культурою і традиціями Німеччини?

У Козівському районному центрі зайнятості відбувся семінар з 18 колишніми воїнами на тему: «Об'єднуємо зусилля щодо працевлаштування демобілізованих учасників АТО» за участю представників управління праці та соціального захисту населення РДА, Козівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Козівського об'єднаного управління Пенсійного фонду України, Бережанського відділу поліції головного управління національної поліції в Тернопільській області, громадського формування «Самооборона Козівщини».

В рамках співпраці служби зайнятості з територіальними органами національної поліції України фахівці Лановецького районного центру зайнятості організували та провели презентацію професії для старшокласників Борсуківської ЗОШ.

Директори Тернопільських обласного центру зайнятості Василь Олещук та міськрайонного центру зайнятості Анатолій Куриляк зустрілися із заступником генерального директора - директором з виробництва ТЗОВ "Об’єднання світлотехнічних підприємств "Корпорація "Ватра" Мирославом Живчиком та заступником генерального директора з управління персоналом товариства Станіславом Добровольським.

Тепер знайти інвестиції у власний проект, пов'язаний з аграрною сферою, стане легше: бізнес-акселератор AgroTalks запускає першу в Україні галузеву краудфандингову платформу

Третій рік поспіль в ТНЕУ відбувається чудовий конкурс кураторів «Формула успіху».

Центр "Вікно в Америку" у Тернопільській обласній універсальній науковій бібліотеці розпочав реєстрацію бажаючих пройти курс "Англійська мова на допомогу медійній грамотності".

Припинення касового обслуговування установ банків Національним банком України в Тернопільській області та громадян

Цікавитесь польською мовою? Запрошуємо всіх бажаючих вивчати польську мову.