Від Читачів

Собаки серйозної породи Підбуль , продовжують напади на Тернополян !

Відповідно до Указу Президента від 18 серпня 2006 року № 685/2006 «Про День охорони праці» в Україні було підтримано ініціативу...

День міжнародної солідарності трудящих – це свято, що відзначається в 143 країнах світу (зокрема, в Україні).

"Рецепт" зарплати: бажання працювати + невживання алкоголю...

У Тернопільському національному економічному університеті відбувся захід для студентської молоді ”День кар'єри”, організований інформаційним центром ЄС ТНЕУ за підтримки представництва Європейського союзу в Україні та у співпраці з Центром працевлаштування та зв'язків з випускниками ТНЕУ. На запрошення організаторів заходу Тернопільський міськрайнний центр зайнятості також долучився до його проведення.

Закон про внесення змін до статті 41 Закону України "Про дорожній рух"

Купила бабця холодильник в "магазині" б/у техніки на ринку, після чого послали.

Чорнобильська катастрофа – техногенна, екологічно-гуманітарна катастрофа, спричинена вибухом і подальшим руйнуванням четвертого енергоблоку Чорнобильської атомної електростанції в ніч на 26 квітня 1986 року, розташованої на території Української РСР. Руйнування мало вибуховий характер, в результаті якого в атмосферу викинуто близько 520 небезпечних радіонуклідів.

14.04.2017 Президент України підписав Закон України від 23.03.2017 № 1982-VIII «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо використання печаток юридичними особами та фізичними-особами підприємцями» (далі – Закон), який опубліковано в газеті «Голос України» 19.04.2017 № 71. Відповідно до пункту 1 Прикінцевих положень Закон набирає чинності через три місяці з дня його опублікування, тобто 20.07.2017.

Відбулася робоча зустріч директора обласного центру зайнятості Василя Олещука, його заступників та начальника відділу організації профорієнтації з директором Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Молодіжний центр працевлаштування» та з координатором проекту «Проведення всеукраїнської молодіжної акції вакансій та кар’єри, зокрема для внутрішньо переміщених осіб та вразливих категорій молоді».

У Підволочиському районному центрі зайнятості відбулося засідання жіночого клубу «Надзбручанка». Безробітні жінки, фахівці центру зайнятості, а також представники Підволочиського РВ УДСНС України в Тернопільській області - головний інспектор служби цивільного захисту Андрій Чорній та майор служби цивільного захисту Павло Несвадба обговорили питання безпеки життєдіяльності та порядок дій в умовах надзвичайних ситуацій.

Фахівці Гусятинського районного центру зайнятості організували та провели для учнів 8-А класу Гусятинської ЗОШ I-III ступенів професіографічну екскурсію до приватного підприємця Ігоря Турчина, який займається випічкою хлібобулочних виробів

Народний депутат Михайло Головко звіз із Тернопільської області тітушок,до Тернопільської міської ради,щоб зробити коридор ганьби депутатам із"Свободи",що не підтримали мера Свободівця у легалізації злочинного бізнесу(прийняття Генплану)

1. Журнал «Офіційний вісник України» (передплатний індекс 40433).