Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами в м.Скалат

  • Тетяна Борисова
Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами в м.Скалат

29 серпня у Скалатській міській територіальній громаді відбувся захід "Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами"

29 серпня у Скалатській міській територіальній громаді відбувся захід "Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами", який провели громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»», Західноукраїнський національний університет у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.

Учасники мали можливість разом з експертами обговорити проблеми адаптації внутрішньо переміщених осіб у місті Скалат, можливості та умови для учасників заходу отримувати соціальні виплати та інші види допомоги, отримали інформацію щодо безкоштовних послуг, що надаються ВПО відповідно до законодавства та можливості участі у соціально-культурному житті громади міста Скалат. Разом з психологом учасники опанували техніки самодіагностики психологічних станів і пропрацювали наслідки психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, обговорили проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в місті, разом із викладачами кафедри маркетингу будували ком'юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.

Метою заходу було посилення соціальної включеності та бізнес-активності внутрішньо переміщених осіб. В інтеграційному заході прийняли участь 30 учасників, які тимчасово переїхали до Скалата з м.Маріуполя, Харківської, Миколаївської, Донецької областей.

Дякуємо експертам заходу за надзвичайно корисну інформацію для ВПО:

Петру Савончаку – міському голові Скалатської міської ради;

Тетяні Моржевській, керівниця економічного відділу Скалатської міської ради;

Нелі Іванечко, менеджерці мережі закладів громадського харчування, доцентці Західноукраїнського національного університету;

Тетяні Надвиничній, психологу, фахівчині по роботі із кризовими ситуаціями, доцентці кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;

Тетяні Борисовій, завідувачці кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету, тренерці бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй».

Коментарі

20:06 Меценат із-за кордону дає винагороду учням, які показують гарні результати у навчанні 19:03 Не полишив думки про захист України: Тернопільщина прощається з захисником Ростиславом Урдою photo_camera 18:04 У голові була думка «Що робити?»: як у медуніверситеті почали безкоштовно лікувати зуби захисникам і переселенцям photo_camera 17:04 Українським чоловікам-студентам таки заборонили виїзд за кордон Від читача 12:09 Компенсація за безкоштовне розміщення ВПО збільшиться у двічі 16:03 З’явились українські кавуни: скільки коштують овочі та фрукти у Тернополі photo_camera 15:03 Україна переможе! Ми розіб’ємо ворога і все буде добре, хлопці, вірте! Прощаються з Ярославом Калиняком 14:06 "Україна – вісь земна і небесна": у музеї на Тернопільщині відкрили виставку photo_camera 13:02 У Тернополі продовжили час продажу алкоголю. Чи підтримуєте таке рішення? 12:03 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська проща освітян: як все відбувалось (ФОТО) photo_camera 11:03 У тернопільському депо поповнення: доставили новий тролейбус Skoda (ФОТО ДНЯ) photo_camera 10:05 В обласні дитячій лікарні з'явився сучасний інкубатор для новонароджених photo_camera 09:06 За попередню добу COVID-19 забрав життя жінки, але кількість нових захворювань зменшилась вдвічі 08:02 Сьогодні, 25 вересня: Всесвітній день мрії
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up