Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами в Озернянській ОТГ

  • Тетяна Борисова
Інтеграційна зустріч з внутрішньо переміщеними особами в Озернянській ОТГ

Інтеграційна зустріч із внутрішньо переміщеними особами відбулась 18 серпня в Озернянській об’єднаній територіальній громаді.

Інтеграційна зустріч із внутрішньо переміщеними особами відбулась 18 серпня в Озернянській об’єднаній територіальній громаді. Захід провели Західноукраїнський національний університет, громадська організація «ТМЖК «Відродження нації»» за підтримки «КримСОС», у партнерстві з Фондом імені Фрідріха Еберта в Україні.

У зустрічі прийняли участь 30 учасників, які тимчасово переїхали з Харківської, Донецької, Луганської областей. Учасники мали можливість отримати інформацію про соціальні виплати та інші види допомог, опанувати техніки пропрацювання наслідків психологічних травм, набутих за часів повномасштабної війни в Україні, дізнатися про можливості участі у соціально-культурному житті громади села Озерна, обговорити проблеми працевлаштування та відкриття власного бізнесу в ОТГ, а також як їх вирішити, разом із викладачами кафедри маркетингу будувати ком'юніті для ВПО на базі Західноукраїнського національного університету.

Захід мав на меті посилити соціальну включеність внутрішньо переміщених осіб, які проживають у лікарні с. Озерна Тернопільського району.

Важливу інформацію для внутрішньо переміщених осіб надали такі експерти:

Назар Романів, тимчасово виконуючий обов’язки голови Озернянської ОТГ;

Уляна Дудар, спеціалістка ЦНАП Озернянської ОТГ Тернопільської області;

Марина Пасєчник, регіональна координаторка ГО «КримСОС» в Тернопільській області;

Світлана Хрупович, сертифікована менторка курсу «Introduction to Business» від Естонської бізнес-школи, доцентка Західноукраїнського національного університету;

Тетяна Надвинична, психолог, фахівчиня по роботі із кризовими ситуаціями, доцентка кафедри психології та соціальної роботи Західноукраїнського національного університету;

Тетяна Борисова, тренерка бізнес-груп в ГО «ТМЖК «Відродження націй», завідувачка кафедри маркетингу Західноукраїнського національного університету.

 

Коментарі

19:03 Не полишив думки про захист України: Тернопільщина прощається з захисником Ростиславом Урдою photo_camera 18:04 У голові була думка «Що робити?»: як у медуніверситеті почали безкоштовно лікувати зуби захисникам і переселенцям photo_camera 17:04 Українським чоловікам-студентам таки заборонили виїзд за кордон 16:03 З’явились українські кавуни: скільки коштують овочі та фрукти у Тернополі photo_camera Від читача 12:09 Компенсація за безкоштовне розміщення ВПО збільшиться у двічі 15:03 Україна переможе! Ми розіб’ємо ворога і все буде добре, хлопці, вірте! Прощаються з Ярославом Калиняком 14:06 "Україна – вісь земна і небесна": у музеї на Тернопільщині відкрили виставку photo_camera 13:02 У Тернополі продовжили час продажу алкоголю. Чи підтримуєте таке рішення? 12:03 У Зарваниці відбулася Всеукраїнська проща освітян: як все відбувалось (ФОТО) photo_camera 11:03 У тернопільському депо поповнення: доставили новий тролейбус Skoda (ФОТО ДНЯ) photo_camera 10:05 В обласні дитячій лікарні з'явився сучасний інкубатор для новонароджених photo_camera 09:06 За попередню добу COVID-19 забрав життя жінки, але кількість нових захворювань зменшилась вдвічі 08:02 Сьогодні, 25 вересня: Всесвітній день мрії 20:03 Воїнам на передову терміново потрібні маскувальні сітки. Потрібні робочі руки, долучайтесь!
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up