Результат бездіяльності!

В результаті відсутності водовідведення поверхневих вод на заниженій ділянці по вул. Довженка у Тернополі відбувається постійне затоплення всієї дороги, а потім і автостоянки, яку постійно затоплює та руйнує асфальтне покриття.

Результат бездіяльності держустанов та міськради! На заниженій ділянці по вул. Довженка у Тернополі в результаті відсутності зливу стічних та поверхневих вод відбувається постійне затоплення даної ділянки навіть від дрібненького та короткочасного дощу. Дане відео записано 17.03.2017р. після того, як почав топитись сніг, який ледве запорошив землю. У разі чуть сильнішого дощику спочатку затоплюється вся ділянка дороги, а потім вода стікає у низ по дорозі на автостоянку, яку постійно затоплює та руйнує асфальтне покриття. Власники гаражів автостоянки неодноразово звертались за допомогою до різних структур та безпосередньо до міського голови, але ситуація впродовж декількох років залишається невирішеною. Дана проблема виникла після того, як один зубний лікар на раніше встановленій зливній трубі на даній ділянці, при дозволі на встановлення тимчасового павільйону, збудував двохповерхову будівлю, а саму трубу забетонував. За скоєне ніякої відповідальності не поніс, мабуть має хорошу «кришу». Його було лише зобов’язано в обхід будівлі за свої кошти провести трубу до зливного колодця дощової каналізації, що знаходиться зразу за будівлею, після чого він витягнув бордюри попри дорогу вздовж будівлі, привласнивши їх собі так і не провівши жодної труби. Тепер вся вода протікає по траншеї попри дорогу, руйнуючи її, а далі замість потрапляння до колодця, тече на автостоянку, затоплює її, зриває асфальтне покриття. На звернення з цією проблемою до міськголови п.Надала, отримано лише відповідь, що вирішення цього питання поставлено у першочергову чергу. Та по результатах бездіяльності мабуть ця першочергова черга десь заблукала!
Коментарі (2)

Ви не авторизовані

  • Колян

    А вот і нове відео з'явилося: https://youtu.be/P2rL16ksx4Q

    Незважаючи ні нащо, міській владі начхати на цю проблему! А може їй просто слабо і настала пора змін?...
  • Юлія

    А я знаю того лікаря, як спеціаліст - то непоганий, а як людина - то краще промовчу. До речі, поруч він збудував ще одну споруду на декілька поверхів але вже на газовій трубі. Цікаво, газ він тоже перекриє?