У Тернополі по ночах зрізають дерева, щоб згодом встановити кіоски

У м.Тернополі набирає обертів схема знищення газонів, зелених насаджень, дерев під встановлення торгових павільйонів.Все дуже просто як виявляється.Спочатку особа із підприємницькими здібностями іде звертається до «ділових «людей" у Тернопільській міській раді.Узгоджується бажане місце під встановлення кіоска у будь якому зручному місці для торгівлі.

У Тернополі по ночах зрізають дерева, щоб згодом встановити кіоски

Як це працює? Тернополяни можуть переконатися на прикладі зрізки дерев по вул. 15 Квітня навпроти ринку «Оріон».Де два тижні назад "невідомі"особи вночі підготовлюючи собі плацдарм для прибуткової торгівлі зрізали 21 дерево.Події будуть розгортатися у кращих традиціях файного міста, ніхто відповідальності за таке дійство та свавілля не понесе і звісно ніхто тернополянам не поверне зрізані дерева. Згодом коли усе владнається зі знищенням зелених насаджень у міській раді буде засідати комісія по встановленню тимчасових споруд у м.Тернопол.  Особі ,що зрізала дерева припаде щасливий білет по встановленню кіосків по вул. 15 Квітня ринок»Оріон».

 

Коментарі (4)

Анонім

Ви не авторизовані

 • Місько Кузик

  всьо уже украдєно до нас)))
 • тойво

  це ПЕРЕМОГА!!1
 • Anonymous

  16 дерев ВНОЧІ!!!  В 10 метрах від дороги по вул 15 Квітня!!! Зрізали, повантажили, вивезли. Ніхто не бачив, ніхто не знає... Так ніби 16 дерев можна за 5-10 квилин зрізати, повантажити і вивезти. І жоднен патруль, який там вночі проїжджав, нічого не помітив?.. Чи може вони тої точі туди навмисне не їздили?

  В поліцію вони надішлють...

  Анонім reply Anonymous

  А що ви дивуєтесь якщо у нас в центрі міста  5 м від дороги гральний бізсес працює під вивіскою "державні лотореї"  , то що там дерева .Все вже рішено і розписано .