Заліщики. Старшокласникам - про вибір професії

  • Олена Рак
Заліщики. Старшокласникам - про вибір професії

У Заліщицький відділ Чортківської філії Тернопільського обласного центру зайнятості на профінформаційний семінар завітали учні 10-го класу Заліщицького навчально-реабілітаційного центру Тернопільської ради.

Психолог Людмила Андрусик зауважила, що стрімкий розвиток техніки і технології зумовлює суттєві зміни в організації виробництва товарів, надання послуг та ін. Одні професії зникають, інші – з'являються, ринок праці постійно змінюється. Тому потрібно бути поінформованим про світ професій, види трудової діяльності, які розвиватимуться у майбутньому, затребувані професійні та особисті навички».

Учні дізналися про різні професії, навчилися користуватися формулою вибору фаху "хочу-можу-треба", ознайомилися з переліком актуальних на ринку праці професій.

Захід пройшов змістовно та цікаво, адже окрім інформативного блоку, старшокласники взяли участь у конкурсі загадок про професії, переглянули, а потім обговорили відеоролик "Топ 10 професій найближчого майбутнього"; активно дискутували про те, як можна досягти успішної кар'єри.
Як сказав великий педагог Ушинський: «Якщо ви вдало оберете професію і вкладете в неї душу, то щастя само вас знайде».

 

Коментарі

keyboard_arrow_up