Жінкам-переселенцям з Тернополя - допоможемо знайти себе на ринку праці

  • Олена Рак
Жінкам-переселенцям з Тернополя - допоможемо знайти себе на ринку праці

У громадській організації «Простір дружній до жінок і дівчат "Вільна"» відбулася зустріч фахівців Тернопільського обласного центру зайнятості із переселенцями, які знайшли прихисток у м. Тернополі, на тему: "Допоможемо знайти себе на ринку праці".

Про послуги служби зайнятості населенню, умови та особливості реєстрації у центрі зайнятості, надання статусу безробітного і призначення допомоги по безробіттю, про добір підходящої роботи, взаємодію з кар’єрним радником щодо пошуку роботи розповіла заступник начальника управління Тернопільського обласного центру зайнятості Валентина Нікуліна.

Також жінок цікавили питання реєстрації, якщо втрачені документи, не розірваний договір з роботодавцем, неможливо отримати довідку про зарплату тощо.

Начальник відділу Тернопільського ОЦЗ Наталія Брич зупинилася на можливостях за спрямуванням служби зайнятості пройти професійне навчання чи підвищення кваліфікації, у т.ч. за безоплатним ваучером; отримати тимчасову роботу, взявши участь у суспільно корисних чи громадських роботах; отримати гранти від держави на відкриття чи розширення бізнесу.

Коментарі (1)
  • Константин Дячук

    Дискримінація за статтю. Ви там що зовсім подуріли?

keyboard_arrow_up