Черги до лікаря в поліклініці? Забудьте!

  • Журналісти записались до сімейного лікаря на прийом за 2 хв. - разом з реєстрацією в особистому кабінеті на сайті http://www.medical.te.ua. 
  • Але «сьогодні на сьогодні» записатись неможливо.
Черги до лікаря в поліклініці? Забудьте!

Потрапити до сімейного лікаря без проблем і не вистоювати півдня в чергах? Надто гарно звучить, щоб бути правдою? А ось і ні. Ми перевірили, записались в чергу за 2 хвилини – і це разом з реєстрацією на сайті http://www.medical.te.ua.

  • Ми всюди говоримо про реєстрацію на сайті, запис за допомогою електронної черги, і радимо користуватись саме нею, бо це суттєво зекономить час пацієнтам, - каже заступник головного лікаря медичного обслуговування населення Тернопільського міського комунального закладу Центр первинної медико-санітарної допомоги Надія Боднар. – Якщо пацієнт записаний на певну годину, він саме в цей час потрапить до лікаря.

Час прийому може коливатись до 10 хвилин, адже у черзі можуть вже сидіти пенсіонери чи пільговики, люди з високою температурою, чи ті, хто потрапив до лікаря через реєстратуру, кажуть медики. Але пріоритетом таки будете ви і ваш запис на певну годину.

До речі, під час відвідин поліклініки часом найдовше доводиться вистоювати саме під віконечками реєстратури. За допомогою сайту та електронної черги пункт «реєстратура» взагалі оминаємо. Інформація про ваш прийом вже буде у сімейного лікаря в комп’ютері. Тому до реєстратури за «талончиком» звертатись не потрібно. Хіба для того, аби взяти карточку – це у разі, якщо вона зберігається в поліклініці.   

При реєстрації на сайті потрібно заповнити графи, де вказати номер телефону, електронну адресу, прізвище, ім’я, по батькові, дату народження. Зареєструвались? На сайті з’явиться вікно з вашим особистим кабінетом. Зліва на сторінці пошук сімейного лікаря. Вводимо адресу – видає сторінку з даними дільничного і годинами прийому. Нижче – часи та дні, на коли можна записатись на прийом. Один клік – все готово.

  • Зверніть увагу: електронний запис за допомогою сайту можливий лише на наступний день чи далі, - каже Надія Боднар. – Тобто, «сьогодні на сьогодні» записатись неможливо.

 

 

Коментарі
21:00 Тернопільські чорнобильці поділилися наболілим 20:00 Тернополянка стала призеркою чемпіонату України з шашок-64 19:32 Стало відомо, хто керуватиме ТНЕУ 19:00 Чому важливо бути щепленим від небезпечних інфекцій 18:41 Тернополянин «рішав» меддовідки на права і щоб відкосити від армії 18:14 Обізнана людина завжди зможе себе захистити – у вишах пишуть правовий диктант 18:00 На Тернопільщині стартує найбільша теренова гра України «Гурби – Антонівці» 17:25 Скільки платитимуть сімейним лікарям за немовлят, дітей, дорослих і літніх – рішення уряду 16:49 Отримали усне попередження, бо не погодили вигляд та місце контейнерів для сміття з владою 15:48 Тернополянин за медичні довідки вимагав та отримав 3750 грн хабара 15:20 Чоловік по місту розгулював з гранатами Ф1 14:40 На повороті поблизу "День і ніч" не розминулись "швидка" і автобус. Дорогу перекрили 14:30 Вниз чи догори – куди бігти у випадку пожежі

Практично усі травневі вихідні тернополяни та гості міста зможуть порозважатись на фестивалях. Будуть традиційні гастрономічні...

До кінця травня оброблять територію від кліщів, потім візьмуть аналізи води та піску, згодом рятувальна служба проведе...

"20 хвилин" вирішили запитати у тернополян, яку із сусідніх країн вважають найбільш дружньою до нашої держави.

Соціальний проект "Класний керівник" -  це можливість для вчителів розповісти про себе та свою діяльність,...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up