Молитва за Став зцілить тернополян

Молитва очищає воду. Це давно доведено вченими. Саме тому освячена вода, змінюючи свою структуру, може довго зберігатися і навіть зцілювати.
Молитва за Став зцілить тернополян

І саме через такі властивості молитви Тернопільський центр “Гармонія” впродовж двох днів, 6 та 7 липня запрошує громаду міста молитися за Тернопільський став. Тоді покращиться й здоров'я городян, переконані організатори акції.
Цей міні-проект підтримали клуб “Ротарі” міста Тернополя та Тернопільський осередок Всеукраїнської екологічної ліги в рамках загальноміського благодійного проекту «Місто озера».
– Ми ставили перед собою кілька цілей, започатковуючи цей міні-проект, – розповідає координатор центру “Гармонія” Дмитро Вакуленко. – Хочемо познайомити тернополян з науковими дослідженнями про вплив музики, емоцій, думок, молитви на структуру води та оточуюче середовище. Також через нашу акцію хочемо об’єднати людей різних організацій, релігійних конфесій для вирішення актуального питання для міста.
Очищений Став, переконані в “Гармонії”, буде нести здоров’я екології, ноосфері Тернополя та його жителям. Завдяки спільній молитві городяни стануть також здоровішими та чистішими.
– Ми якось робили експерименти – перевіряли дію молитви на їжу та воду, – розповідає пан Вакуленко. – Після молитви вода набувала приємного аромату і смаку. А от щодо їжі, то ми варили зовсім небагато рису на компанію з багатьох людей, потім молилися над ним і всі з'їдали буквально по декілька рисинок. Але, незважаючи на те, що їжі було небагато, усі тим рисом насичувалися. Так зробили висновок, що молитва сприяє насиченню та оздоровлює їжу.
Інший експеримент Дмитро Вакуленко зробив недавно. Для цього набрав джерельної води у три склянки. Біля однієї склянки впродовж десяти хвилин грав важкий рок. Друга склянка “слухала” пісню “Аве Марія”, а біля третьої не грало нічого. Потім пан Вакуленко заморозив вміст склянок у морозилці, аби подивитися, наскільки відрізняється вода.
Коли вміст склянок замерз, я побачив, що вода і справді відрізняється у всіх трьох склянках, – каже координатор центру “Гармонія”. – Видно, що кристали води, яка “слухала” рок, начебто гостріші.

Довідка
6 липня на вечірніх та 7 липня на ранішніх службах у храмах – молитви про дарування чистоти та здоров’я Тернопільському ставу та Тернополю та дарування нам мудрості та можливостей у підтриманні його в гарному стані.
6 липня з 21:30 до 22:30 – запалити свічки в домівках та молити Бога про дарування чистоти та здоров’я Тернопільському ставу та Тернополю та дарування нам мудрості та можливостей у підтриманні його в гарному стані.

Детальніше читайте в газеті "20 хвилин" за п'ятницю, 20 червня.

Коментарі (8)
 • Anonymous

  Раньше озеро чистил земснаряд, а теперь молимся ))) молодцы, похвально )) давайте сразу жертву приношения делать - я слышал, намного эффективнее способ
 • Anonymous

  Пан Вакуленко, не займайтесь плагіатом. Такі експерименти відомі з фільму про воду. Те що робили японські та російські дослідники дійсно цікаво, та наукова етика вимагає щоби Ви згадали про першоджерело, а не являлись перед тернополянами таким собі месією. Взагалі, "екологи" на фоні релігійного "безпреєла" в місті можуть перетворитися просто на шарлатанів.

  Anonymous reply Anonymous

  У повній версії статті, яка вийде у газеті, написано про експерименти і Дмитро Вакуленко зовсім не претендує на започатківця цього. От лише у Тернополі цього досі не робив ніхто. То чому б про це не написати і бажаючим не підтримати?
 • Anonymous

  А може ви всі дружно,цілою парафією пройдетесь та повизбируєте сміття навколо ставу? Звичайно,це важче чим водити на пристані хороводи здіймаючи руки до неба,але вже як вирішили допомогти тернополянам та ставу,то може краще таки ділом?

  Anonymous reply Anonymous

  Зміючко, оскільки ви відповіли на мій комент, відповідаю вам. Я не тернополянка навіть.. А що до парафії, то і в церкву не ходжу і нездіймаю руки до небес.. просто говорю про те, що вода має здатність вбирати інформацію і заряджатись.. Але про сміття то хороша ідея, яку ви також можете реалізувати;)

  Anonymous reply Anonymous

  Чисто не там де прибирають, а де не смітять. Ще одна з задач молитви - більш дбайливе ставлення до нашого ставу громади. Про вплив молитви на водойми написано http://wateroflive.ru/emexp.php, http://wateroflive.ru/fotov.php
 • Anonymous

  Просто молодці)) дуже хороша ідея. Вода насправді заряджається енергією.

Аварія за участі водія з Тернопільщини сталась у вівторок, 21 листопада, о 10:30 в селі Зелений Гай у Рівненській області....

Радник Міністра внутрішніх справ України Михайло Апостол, який живе на Тернопільщині, бере під особистий контроль побиття...

Біля пам’ятника Небесній Сотні, що на Площі Героїі Євромайдану в День Гідності та Свободи 21 листопада, місцеві активісти...

Довіра клієнтів – найважливіше, що може бути в будь-якої компанії, незалежно від сфери її діяльності. Адже саме лояльні клієнти...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up