На Тернопільщині стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. Хто і чим зможе щепитися

На Тернопільщині стартував 5-й етап вакцинації від COVID-19. Хто і чим зможе щепитися

 5-й етап вакцинації від COVID-19 відкрито. Це означає, що кожен охочий віком від 18 років може отримати щеплення від коронавірусу.

Як зазначив під час брифінгу голова Тернопільської облдержадміністрації Володимир Труш, відтепер особи можуть обрати найближчий пункт чи центр масової вакцинації, прийти записатися та зробити щеплення від COVID-19. Запис у чергу на вакцинацію через сайт чи мобільний додаток “Дія” перестає працювати. Також працюють мобільні бригади, які вакцинуватимуть організовані колективи (від 50-ти осіб), професійні групи та маломобільних громадян.

«Зі стартом 5-го етапу вакцинації усі охочі, не лише медики, педагоги, соціальні працівники чи військові, зможуть зробити щеплення. Тому хочу закликати жителів області вакцинуватися. Адже завдяки імунізації ми зможемо подолати пандемію», - каже Володимир Труш.

Людей імунізуватимуть вакцинами: AstraZeneca, CoronaVac від Sinovac, Comirnaty від Pfizer. А днями область отримала нову вакцину американського виробництва Modern.

Відео дня

Вакцинуватися можна у пункті щеплення чи центрах масової вакцинації, які діють: у Тернополі, Чорткові, Теребовлі, Кременці, Бережанах, Заліщиках.

«На сьогодні в Тернопільській області діє 7 центрів вакцинації, які будуть працювати впродовж тижня. Крім того, функціонує 56 пунктів вакцинації. Ми активно відкриваємо центри вакцинації в області, навіть у райцентрах до 10 тисяч населення. Адже це дасть можливість людям, які живуть у віддалених селах, приїхати та імунізуватися. Також ми звертаємося до голів громад, сприяти організованому перевезенню людей до пунктів щеплення», - каже директорка департаменту охорони здоров'я Ольга Ярмоленко.

На 5-му етапі вакцинації залишаються пріоритетом такі групи, як медики, освітяни, соціальні працівники, військові, люди літнього віку та люди із супутніми захворюваннями. Бо саме ці групи осіб знаходяться у зоні найвищого ризику та найбільш вразливі до COVID-19.

Якщо людина не знає де знаходиться найближчий центр вакцинації, то вона може звернутися за номером контакт-центру 0 800 60 20 19, або до департаменту охорони здоров’я ОДА.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (2)
  • Юра Гевко

    Хуй

    Михайло Колосівський reply Юра Гевко

    Юрій ваш розвиток бажає кращого.Деградація не за горою

keyboard_arrow_up