У Тернополі безкоштовно діагностуватимуть людей, яким більше 55 років

У Тернополі безкоштовно діагностуватимуть людей, яким більше 55 років
 • На базі Тернопільського міського лікувально-діагностичного центру з вересня впроваджується пілотний проєкт безкоштовної check-up діагностики для жителів Тернопільської громади старших 55 років.
   
 • Що це таке та що включає базова діагностика пацієнта

З вересня тернополяни, яким більше 55 років зможуть безкоштовно проходити регулярний комплексний медичний огляд з урахуванням віку, статі, генетики. 

Комплексна діагностика включає консультацію різних лікарів, лабораторне досліджень, інструментальне та апаратне обстеження.

Базова програма діагностики для всіх пацієнтів включає:

Відео дня

-  ЕКГ;

-  Флюорографію;

-  УЗД;

-  Дерматоскопію;

-  Дистанційну пневматичну тонометрію;

-  Пульсоксиметрію.

Відділення превентивної медицини, що буде працювати у лікувально- діагностичному центрі – це сучасний мультидисциплінарний підрозділ, що спеціалізується на проведенні комплексної превентивної діагностики check-up та всіх видів профілактичних оглядів, серед них: комп’ютерна томографія, рентгенографія, цифрова флюорографія, ендоскопічна діагностика, ультразвукова діагностика, функціональна діагностика, широкий спектр лабораторних досліджень, психофізіологічна експертиза, усі види профілактичних медичних оглядів, стоматологія, «Хірургія одного дня», лікування у денному стаціонарі.

Базова програма комплексної діагностики триває два дні.

Прийом пацієнта проходить у формі бесіди з лікарем, де вказується мета діагностики, симптоми, що турбують, індивідуальні особливості організму тощо.

Телефон «гарячої лінії» «діагностика check-up» - (097) 157 16 17.

Загальнонаціональна програма «Здорова Україна» розроблена Офісом Президента спільно з трьома міністерствами: охорони здоров’я, молоді та спорту, освіти та науки та багатьох експертів різних галузей і спрямована на досягнення єдиної головної мети - «Українці мають жити довше».

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі (17)
 • Оксана Щаслива

  Та до тих лікарів не достукаєшся. Безкоштовно???? Смішно.
 • Vera Senkiv

  Щасливі
 • Ajvego Dikardios

  якщо хочете жити довго, до 100 років то не ходіть по лікарях! лікарі - це шарлатани які  немають нічого святого  а тільки хочуть вас розвести на гроші
 • Галина Петришин

  Вішають лапшу на вуха, в нас безкоштовного нічого не буває.

keyboard_arrow_up