В Україні підтверджено 7 647 випадків COVID-19. Яка ситуація в областях?

В Україні підтверджено 7 647 випадків COVID-19. Яка ситуація в областях?

Впродовж доби зареєстрували 477 повідомлень про нові підтверджені випадки.

В Україні зафіксовано 7647 випадків коронавірусної хвороби COVID-19, повідомляє МОЗ.

За даними ЦГЗ, станом на 9:00 24 квітня в Україні 7647 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 193 летальні, 601 пацієнт одужав. За добу зафіксовано 477 нових випадків.

Відео дня

Загалом випадки підтверджено:
Вінницька обл. — 370 випадків (51 одужав);
Волинська обл. — 203 випадки (26 одужали);
Дніпропетровська обл. — 195 випадків (11 одужали);
Донецька обл. — 24 випадки (10 одужали);
Житомирська обл. — 309 випадків (4 одужали);
Закарпатська обл. — 260 випадків (27 одужали);
Запорізька обл. — 163 випадки (25 одужали);
Івано-Франківська обл. — 684 випадки (27 одужали);
м. Київ — 1 122 випадки (53 одужали);
Київська обл. — 505 випадків (38 одужали);
Кіровоградська обл. — 283 випадки (35 одужали);
Львівська обл. — 298 випадків (39 одужали);
Луганська обл. — 27 випадків (3 одужали);
Миколаївська обл. — 103 випадки;
Одеська обл. — 169 випадки (8 одужали);
Полтавська обл. — 161 випадок (12 одужали);
Рівненська обл. — 437 випадків (39 одужали);
Сумська обл. — 90 випадків (34 одужали);
Тернопільська обл. — 532 випадки (45 одужали);
Харківська обл. — 118 випадків (12 одужали);
Херсонська обл. — 77 випадків (11 одужали);
Хмельницька обл. — 65 випадків (7 одужали);
Черкаська обл. — 234 випадки (36 одужали);
Чернівецька обл. — 1199 випадків (45 одужали);
Чернігівська обл. — 19 випадків (3 одужали).

На амбулаторному лікуванні 5 158 пацієнтів, з них 394 дитини та 1214 медпрацівники. Усього госпіталізовано 2 489 осіб, з них 109 дітей та 244 медики. На апараті штучної вентиляції легенів знаходиться 103 людини, у тому числі одна дитина.

Внаслідок ускладнень, викликаних хворобою, померли 193 людини, з них 99 чоловіків та 94 жінки. Серед померлих переважають особи віком від 50-ти років (85%).

Загалом 601 людина вже одужала, з них 109 медиків, — повторне лабораторне дослідження не виявило вірусу в організмі.

В Україні 93% людей із COVID-19 зі встановленим шляхом передачі інфікувалися на території нашої держави. Інші 7% перебували за кордоном в межах 14 днів до появи симптомів, повідомляє Центр громадського здоров'я.

Новий коронавірус передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тобто через дрібні краплинки, які виділяються з дихальних шляхів хворого на COVID-19 під час кашлю або чхання.

Ці краплі розповсюджуються на відстань близько метра від хворого і можуть потрапляти на слизові оболонки очей, носа та рота іншої людини, яка знаходиться поруч.

Станом на 23 квітня, в Україні 55% підтверджених випадків COVID-19 становлять люди у віковій групі до 50 років.

Наразі немає вакцини та ліків проти COVID-19. Один із найбільш ефективних способів захиститися і запобігти поширенню інфекції – дотримуватися фізичної дистанції і щоденної гігієни. А саме:

- безконтактне привітання: вітайтеся без потиску рук;
- гігієна рук: якомога частіше мийте руки з милом протягом 20-40 секунд теплою водою із милом або обробляйте їх дезінфектором із вмістом спирту не менше 60%;
- дотримання респіраторної гігієни і етикету кашлю: кашляйте і чхайте в одноразову серветку, яку потім одразу треба викинути або, якщо її немає — у згин ліктя;
- дотримання дистанції: не менше півтора метри від інших людей;
- самоізоляція у разі появи респіраторних симптомів: потрібно ізолюватися від тих, з ким проживаєте, настільки, наскільки це можливо. Особливо, якщо серед них є люди похилого віку.

Стежте за новинами Тернополя у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Тернополя за сьогодні
18:00 Чи можуть в Україні зробити чотириденний робочий тиждень 17:15 Цивільних психологів тепер залучатимуть до відновлення військових 16:40 Дівчат віком 12-13 років в Україні вакцинуватимуть від вірусу папіломи людини 15:56 Афера на два мільйони доларів: адвокатів батька та сина підозрюють у шахрайстві з землею для військових photo_camera Від читача 14:21 Ветеран відродив родинну справу завдяки гранту від держави 15:43 Сільський голова та підрядник «побудували» водогін, який вже існував — отримали 6 та 5 років ув’язнення 15:27 Файний відпочинок: ресторани та кафе Тернополя й області з літніми майданчиками (партнерський проєкт) 15:05 Трирічна дитина ледь не втопилася у штучній водоймі на Кременеччині: хлопчик в реанімації 14:47 Досі немає електрики у тисяч спочивачів на Тернопільщині через негоду 14:13 У гідропарку Сопільче помітили сім'ю лебедів: дивіться відео! play_circle_filled 13:48 Пільгові кредити на житло на Тернопільщині: хто може отримати та які умови 13:16 27-річний поліцейський з Тернопільщини Олександр Товарніцький безвісти зник на передовій 12:28 Долар подорожчав, євро не втрачає позицій: свіжий курс в обмінниках 12:21 Тернопіль для ЗСУ: міська рада передала 50 розвідувальних дронів батальйону «Свобода» (пресслужба Тернопільської міської ради) 11:35 На пішохідному біля Катедри автомобіль збив жінку 10:55 Обіцяв зняти з розшуку ТЦК за 2,5 тисяч доларів: справу тернополянина передали до суду 10:24 Не розрахувався — просто поїхав: тернополянина затримали за крадіжку мотоцикла 09:39 Через буревій затримуються міжнародні потяги та не працює пункт пропуску на кордоні 09:00 «На щиті» у село Язловець повернувся Герой Віктор Дрожак 08:30 Наслідки негоди на Тернопільщині: без світла залишаються 66 населених пунктів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Тернополі Ваші відгуки про послуги у Тернополі
keyboard_arrow_up