Яку воду п'ють тернополяни? Аналіз у семи джерелах (ВІДЕО)

Якість води у семи найпопулярніших джерелах, якими користуються тернополяни, перевірила команда тернопільського осередку ГО «Молодь демократичного альянсу» 

Яку воду п'ють тернополяни? Аналіз у семи джерелах (ВІДЕО)

Для вимірювання якості джерельної води було використано тестер Xiaomi Mi TDS Pen. Зазначимо, що даний прилад не є професійним і вимірює рівень обмеженого набору речовин, таких, як загальна мінералізація води, тобто вміст в ній неорганічних солей (кальцій та магній), органічних компонентів (ацетат амонію) і важких металів (хром, цинк, свинець, мідь).

Отже, найкращий результат показала вода з джерела у селі Ступки (274 PPM), а найгірший результат у парку «Здоров’я» (біля магазину «Карпати»).

Рейтинг якості джерельної води наступний:

1. Ступки – 274 PPM 
2. Острів - 313 
3. Смиківці – 322 PPM 
4. Гаї-Гречинські – 355 PPM 
5. Цегельний провулок – 371 PPM 
6. Березовиця – 394 PPM 
7. Парк «Здоров’я» - 426 PPM

Коментарі (5)

Ви не авторизовані

 • Петро Воробець

  Реальний достовірний аналіз води в Україні може надати тільки Одеський інститут води.

  Більше - просто ніхто не моє ні реактивов ні обладнання.
 • Петро Воробець

  А який показник допустимої норми?
 • Василиса

  в Гаях Гречинських берем воду останні три місяці - смачна, але дещо жорстка - в чайнику накип.     Раніше купляли воду з автоматів "ДжерелоЗарваниці", що стоять по місту  - також смачна вода, накипу не дає, проте утворюється незначний намул в баклажці.
 • David Starr

  Вода у Смиківцях-Ступках є джерельною, тому часто при хорошому хімічному аналізі часом може мати зовсім не хороший бактеріологічний. Сам робив в лабораторії неодноразово.
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up