І посмієшся, і поплачеш


Люблю читати судові рішення в Реєстрі. Бо він буває крутішим деяких книжок. Тут і романтика, і детектив, і драми. Все на купу. Бо ж «писано» самим життям. Писано, маю на увазі не те, як написано, а про що написано.


Тут і про родинні драми – батько вдарив доньку, невістка вибила зуби свекрусі, син вбив батька чи навпаки, сусіди побились через межу чи кури. І про  селянські будні – крадіжки в «колгоспу» семи мішків кукурудзи, підводи буряків. І про чиновницьке життя  - з-поміж тих особливо веселі з поясненнями, чому невчасно заповнили е-декларації – думав, що ще не треба, не зміг, бо погано знає комп’ютер. 

Є і менш веселі історії –  у постановах про п’яне водіння.  У тих, що побачила,  помітила такі особливості. Приміром, якщо у рішенні  йдеться про дядька і на початку рішення вказано, що їхав п’яним жигулем, то до кінця можна навіть не дочитувати – значить суд дав штраф. А от якщо не вказано марки авто, значить, можуть бути варіанти. Марку солідного авто  бачила рідко, часто така вказано, якщо авто на євробляхах. А ще може бути вказано, якщо у  дорогу автівку хтось в’їхав.

Якщо людині, яка притягувалась до адмінвідповідальності за п’яну їзду, вдалось довести у суді, що протокол склали не правильно, або ж і діяли поліцейські не правильно, то в реальному житті ця особи_№ - підприємець, посадовець. Тут, як на мене два варіанти – заможна людина може собі найняти крутого юриста, і, відповідно, виграє справу. Про другий варіант, думаю, самі здогадались. А загалом, це – лише мої  враження. 


 

Коментарі (0)

  Ловлю себе на тій думці, що в свої 32 зараз стала така ж буркотлива, як моя бабуся в 77. Останні її слова, а померла...

Люблю читати судові рішення в Реєстрі. Бо він буває крутішим деяких книжок. Тут і романтика, і детектив, і драми. Все на...

Ситуація в країні не те, що «великих» шишок нічого не навчила, але й простих. Так, «шишки» думають,...

Іноді міська влада робить добрі речі. Бо, своїми діями змушує бути тернополян соціально активнішими, привчає аналізувати...

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up